in

Dziewczynka w poczekalni chce zwrócić uwagę mamy. Zachowanie kobiety wobec córki jest karygodne.

Dzisiejsze czasy należą do telefonów. To one sprawiają, że zdarza nam się nieraz ignorować drugą osobę, która coś do nas mówi. Potrafią pochłaniać zbyt dużo czasu, a my bardzo często nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę.

Poniższy filmik, który ktoś opublikował na Youtube, jest na to dobrym przykładem. Możemy na nim zobaczyć matkę, która ignoruje swoje dziecko, patrząc się cały czas w telefon.

Na to, jak zachowała się matka, spłynęła fala krytyki. Internauci byli oburzeni jej brakiem reakcji na własne dziecko. Córeczka bezustannie prosi swoją mamę o to, by poświęciła jej chwilę, jednak jej prośby nie przynoszą żadnych skutków. Dziewczynka jest zrozpaczona.

Ten filmik został nawet skomentowany przez kogoś, poruszając problem, o którym mówimy: ,,Nie rozumiem, dlaczego tacy ludzie są rodzicami, skoro nie potrafią poświęcić uwagi swoim dzieciom.” Niestety to telefony pochłaniają teraz naszą uwagę. Być może nagranie ma stanowić przypomnienie, że należy czasem odłożyć telefon i porozmawiać z bliskimi.


 
Koniecznie udostępnijcie ten filmik! Niech każdy ma świadomość tego, że telefony nie mogą stać się ważniejsze od naszych rzeczywistych relacji z drugim człowiekiem.