fot. freepik.com
in

Matka odkrywa, że syn jest gejem i wyrzuca go z domu. Tuż po tym, dostaje wstrząsający list od własnego ojca.

Pewien nastolatek ze Stanów Zjednoczonych bardzo długo trzymał w sobie informację o swojej orientacji. Gdy wreszcie zdecydował się powiedzieć o niej najbliższym, nie spodziewał się tak gwałtownej reakcji swojej matki.

Kobieta wpadła we wściekłość i z nieprzyjemnymi słowami, wyrzuciła syna z domu. Na szczęście chłopak szybko znalazł bezpieczne schronienie u kochającego dziadka, który postanowił wysłać długi i gorzki list do swojej córki.

„Kochana Christine
Bardzo zawiodłem się na Twojej postawie. Sama powiedziałaś, że mamy w rodzinie kogoś, za kogo powinniśmy się wstydzić, ale nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że mowa o kimś zupełnie innymi, niż myślisz.

Prawdziwą obrzydliwością jest wyrzucenie własnego syna z domu, tylko dlatego, że okazuje się homoseksualistą. Każda matka, która tak robi, sprzeciwia się naturze!! Jedyne, co mądrego powiedziałaś w tej sytuacji to to, że nie wychowałaś Chada na geja – miałaś rację, on się po prostu taki urodził i nikt nie miał na to wpływu.
Miałaś samodzielny wybór i dokonałaś go, stając się bardzo ograniczoną i bezduszną osobą. Jeśli więc jesteśmy przy wyrzekaniu się dzieci, to muszę się teraz z Tobą pożegnać, gdyż zajmę się wspaniałym chłopakiem, który jest wart wszystkiego.

Jeśli jednak odnajdziesz kiedyś serce i miłość, możesz zadzwonić w każdym momencie.
Tata.”

Dziadek, choć zdecydowanie starszy od swojej córki, okazał się być otwartą i tolerancyjną osobą. I całe szczęście, bo dzięki niemu Cade ma kochaną osobę, która popiera go całym sercem. Mamy nadzieję, że Christine kiedyś zrozumie swój błąd i postanowi naprawić krzywdę, jaką wyrządziła własnemu dziecku.

Źródło : dailymail.co.uk