in

Matka rzuciła niepełnosprawną córką, aby zdobyć polubienia za film w sieciach społecznościowych

Ostatnio na znanej na całym świecie platformie TikTok popularność zyskało zbiorowe wyzwanie dla piosenki „Something New”, wykonywanej przez „Ty Dolla $ ign” i „Wiz Khalifa”.

Aby wziąć udział w tej akcji, musisz zademonstrować kilka ruchów tanecznych, a następnie klaskać w dłonie i jak najszybciej uciec w bok.

Amerykańska rodzina Whitaker z Florydy również postanowiła nie marnować czasu na kwarantannę na próżno i wzięła udział w tym wyzwaniu.

Matka postanowiła pokazać kilka ruchów tanecznych i wykorzystać 14-letnią córkę Abby w wyzwaniu, które jest niepełnosprawna.

Kiedy Kim i Abby pokazały kilka ruchów tanecznych, matka nie mogła wymyślić nic lepszego niż ostro odrzucić córkę na bok, by klasnąć rękami.

Internauci surowo skomentowali kobietę i nazwali jej czyn wyjątkowo okrutnym.
„Boże, to jest jakaś dzicz!”, „Co ona zrobiła? Rzuciłaś swoje chore dziecko? Horror! ”,„ O mój Boże, chcę mieć nadzieję, że dziewczynka się nie bała i wszystko jest z nią w porządku! ” – pisali ludzie.

Wkrótce potem nastąpiła reakcja rodziny Whitakerów. Siostra Abby – 22-letnia Kylie napisała, że ​​stała w pobliżu i złapała Abby – nic złego jej się nie stało.
„Dziękuję, że martwisz się o moją siostrę, ale zapewniam cię, że wszystko z nią w porządku!” – napisała Kylie.

Oto nagranie:

@whitakerquarantine

reposting bc someone reported us ##fyp ##shesfine

♬ Something New (feat. Ty Dolla $ign) – Wiz Khalifa