in

Mężczyzna próbował zgwałcić 2-latkę na placu zabaw. Wtedy jej mama wkroczyła do akcji.

Jako rodzic jesteśmy w stanie zrobić wszystko, aby ochronić własne dzieci. Kiedy wychodzimy z nimi na zewnątrz, nigdy nie opuszczają naszego wzroku, bacznie śledzimy wszystkie ich ruchy i wszystko co się do nich zbliża.

Są miejsca, w których rodzice często mogą odpocząć kilka minut, podczas gdy dzieci bawią się np. w zamkniętym placu zabaw. Jednak pewna mama z Kansas City doświadczyła w takim miejscu przerażającej sytuacji, gdy pozwoliła swojej dwuletniej córce odkrywać pobliski plac zabaw.

Matka znalazła spokojne miejsce, by usiąść w pobliżu i obserwować swoje dzieci, wypuszczone na plac zabaw.

Siedziała szczęśliwie w Kemp Park w Kansas City, obserwując swoją 2-letnią dziewczynę bawiącą się na huśtawce. Ale niestety nie była w stanie się zrelaksować nawet w takim miejscu, musiała uratować córkę przed przerażającym atakiem.

Zaniepokojona matka zauważyła mężczyznę „przyglądającego się” córce i uważnie mu się przyglądała, ale nie była gotowa na to, co wkrótce zobaczy. Mężczyzna podszedł do jej córki, zdjął ją z huśtawki. Następnie ściągnął pieluchę dziewczynki i zsunął swoje spodnie. Wtedy matka ruszyła ku niemu, by uratować córkę.

Prędko przybiegłam i uderzyłam go
Matka dziewczynki pobiegła do mężczyzny i uderzając go pięściami, powaliła go na ziemię, co dało jej szansę, aby wymierzyć mu sprawiedliwość własnymi rękami. Niestety udało mu się jakoś uciec z parku, ale Christa od razu wezwała policję.

Gliniarze aresztowali 24-latka w pobliżu placu zabaw. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki. William Bates został oskarżony o dwa próby gwałtu. Bates powiedział policji, że zapalił papierosa, który dostał od innego mężczyzny w parku i nie pamiętał niczego, dopóki nie został aresztowany. Powiedział policji, że według niego jest pod wpływem narkotyków.
 
Ludzie mieszkający w pobliżu parku mają nadzieję, że ten incydent spowoduje wzrost środków bezpieczeństwa w okolicy. Dzięki odwadze matki tej dziewczynki, ten niebezpieczny mężczyzna już nikogo nie skrzywdzi. Podziel się, aby oddać hołd tej mamie za jej szybkie myślenie i ostrzec innych, by byli czujni.