in ,

Od dziś w Żabce będzie można kupić maseczki. Cena za sztukę zaskakuje!

Od 16 kwietnia 2020 każdy z nas będzie miał obowiązek zasłaniania ust i nosa. Ma to pomóc w zmniejszeniu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Najwygodniejszym rozwiązaniem z pewnością będą maseczki. Jednak w dobie koronawirusa niejednokrotnie ciężko je dostać w przystępnej cenie.

Ale mamy dobrą wiadomość! Żabka od dzisiaj wprowadza do swoich sklepów maseczki, które będzie można nabyć za grosze!

Obowiązkowe maseczki ochronne wprowadzili Czesi na samym początku pandemii, przez co w tym państwie możemy zauważyć, że coraz mniej ludzi choruje, a liczba tych, którzy wyzdrowieli, napawa optymizmem.

Polska postanowiła iść śladem Czech i świadomie walczyć z koronawirusem. Dzięki temu będzie dużo miejsc, gdzie będzie można nabyć maseczki, a także powstaną automaty z płynami antybakteryjnymi.

Niedawno Żabka przekazała 500 tysięcy maseczek medycznych dla szpitali, które cierpią z powodu braku podstawowych środków. Kolejnym krokiem tej sieci sklepów jest możliwość zakupu maseczek przez klientów.


Sklep podaje, że maseczki ochronne są stworzone dla dorosłych, zgodnie z normą EN149. To wyrób niemedyczny przeznaczony do użytku osobistego.
 
Jeden klient może kupić jedną paczkę maseczek. Koszt jednej maseczki nie będzie wyższy niż 2 złote!
 
Przekaż tę ważną informację dalej – niech każdy będzie świadomy, że może kupić maseczkę w naprawdę niskiej cenie!

Źródło: Radio Zet