in

Pudzianowski w mocnych słowach o dzisiejszym wychowaniu dzieci. W sieci aż zawrzało.

Mariusz Pudzianowski to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Pięciokrotny mistrz świata często udziela się w mediach społecznościowych. Tym razem postanowił podzielić się z fanami sytuacją, jaka przydarzyła mu się podczas zakupów. Internauci łapią się za głowę.

Zawodnik MMA powiedział, co sądzi o współczesnym wychowaniu. Nie mógł uwierzyć, jak dziecko odezwało się do swojej mamy i co zrobiło na jej oczach.

“Wszedłem sobie do sklepu spożywczego i widzę, że dzieciak zrzuca wszystko z półki. Robi straszny bałagan i na środku sklepu krzyczy do matki: ty ku…., ty su…”. Niestety to są bardzo częste przypadki. To świadczy o poziomie wychowywania tych dzieci. Wiadomo, że nie można uogólniać. Trzeba tłumaczyć, rozmawiać, ale nikomu jeszcze ścierka i delikatny pasek nie zaszkodziły” – relacjonował.

Pudzianowski postanowił przy okazji powiedzieć, ja wyglądało jego dzieciństwo. Kiedy zrobił coś złego, nieraz mu się oberwało. Uważa jednak, że to wiele go nauczyło i tak powinno być też dzisiaj.

“Dzisiejsze czasy są paskudne. Zero szacunku do nauczyciela, który boi się odezwać. Do czego to doszło, że uczniowie wyzywają nauczycieli, zakładają kosz na śmieci na głowę” – zauważa Pudzianowski.

“Śmiać się mi chce z nowoczesnego wychowywania. Mnie matka dobrze wychowała, dziękuję jej za to” – mówił.

A Wy? Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl