fot. youtube/ MakeupArtistGorda66
in

21-latka z guzem na twarzy stała się gwiazdą Internetu. Jej siła i determinacja zwala z nóg.

Marimar Kiroa z Kalifornii ma 21 lat i od urodzenia cierpi na mukowiscydozę. Potworny guz uniemożliwia jej robienie prostych rzeczy.

Musi jeść przez słomkę, oddychać przez szczelinę w gardle i mówić językiem migowym. Mimo tego dziewczyna stała się dla wielu ludzi pięknością i wschodzącą gwiazdą Internetu.

Choroba Marimary utrudnia jej życie, ale także sprawia, że ma ona zdeformowaną twarz. Wiele dziewczyn na jej miejscu dostałoby depresji. Ale ta wyjątkowa kobieta nie miała wyboru i rozpoczęła walkę. Z własnymi problemami, niepewnością i opinią publiczną. „Wiem, co jest wyjątkowe i piękne, i udowodnię to”, powiedziała do siebie Marimar.

Tych, którzy ją obrażają, Marimar po prostu ignoruje. Na szczęście zdarza się to rzadko i większość ludzi reaguje na nią bardzo pozytywnie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marimar Quiroa (@makeupartistgorda66)

Oprócz robienia makijażu Marimar lubi tańczyć i pracować jako instruktor zumby. Prowadzi także lekcje dla głuchych i niepełnosprawnych dzieci, takich jak ona sama. Ma to dla niej ogromne znaczenie – całe jej życie jest podporządkowane walce z przeznaczeniem, a ona, jak nikt inny, może uczyć tego samego wszystkich potrzebujących, stawiając siebie za przykład. Marimar ma wystarczająco siły, pewności siebie i energii do tego, by pomóc każdemu!

Poniżej filmik z jej kanału w serwisie Youtube. Podziel się niezwykłą historią tej kobiety, aby pokazać, że każdy człowiek może znaleźć w sobie siłę, jeśli tylko tego pragnie!