in

Maria wyszła za Afrykańczyka. Uroda ich dzieci powala na kolana

Maria z Rostowa parę lat temu uznała, że w swoim życiu zrobi wszystko dla miłości. Poznała w pracy Lubinda Haabazokę, który pochodził z Zambii i zakochała się w nim na zabój.

Dziś są parą i mieszkają razem w Afryce. Mają dwójkę wspaniałych dzieci, które zachwycają urodą.

Miłość ponad wszystko

Nie ma wątpliwości co do tego, że „międzynarodowych” par jest coraz więcej. Poznają się w różnych częściach świata i związują ze sobą na dobre i na złe. Podobnie było w przypadku Marii i Lubindy – Rosjanki i Afrykańczyka, którzy uznali, że będą razem mimo wszelkich przeciwności i różnic.

Maria Gulyaeva pochodzi z Rostowa nad Donem w Rosji. Tam mieszkała i pracowała jako ekonomistka. W pewnym momencie na jej drodze pojawił się Lubinda Haabazoka – Zambijczyk, który zaczął pracować tam, gdzie ona.

Maria i Lubinda od razu złapali wspólny język. Spędzali ze sobą każdą wolną chwilę. Początkowo wydawało się, że to po prostu przyjaźń, ale z czasem wyszło na jaw, że nic bardziej mylnego – oboje byli zakochani w sobie po uszy.

Pomimo dzielącej ich odległości, religii i kolorów skóry uznali, że muszą być razem. Choć każdy krzywo patrzył na parę, kręcąc głową i nie dając jej żadnych szans, zakochani nic sobie z tego nie robili.

Maria po pewnym czasie zdecydowała, że przeprowadzi się do Zambii. Nie spodziewała się, że zastanie tak cywilizowany kraj, w którym szybko poczuje się jak u siebie w domu. Okazało się, że ta decyzja była jedną z najlepszych w jej życiu. Dziś jest szczęśliwą żoną Lubindy. Para ma dwoje dzieci: 8-letnią córkę Kirę oraz 4-letniego syna Kevina.

Maria zajmuje się dziećmi i prowadzi bloga, a Lubinda pracuje w rządzie. Chętnie dzielą się swoim życiem na Instagramie.

Internauci nie mogą napatrzeć się na ich pociechy! Ich uroda po prostu powala na kolana.

Źródło: o2.pl