in

Marcin Prokop nie mógł dłużej milczeć. Zdradził największy sekret Szymona Hołowni.

Marcin Prokop do tej pory nie wypowiadał się w sprawie Szymona Hołowni. W końcu jednak przerwał milczenie i opowiedział o koledze, który zdecydował się zająć polityką. Na jaw wyszedł jego prawdziwy sekret.

Marcin Prokop i Szymon Hołownia to duet, który jest znany całej Polsce. Razem prowadzili program „Mam Talent” i bawili zarówno artystów, jak i publiczność.

Po dziś dzień mają mnóstwo fanów, którzy uważają ich za wspaniałych ludzi. Nikt jednak nie spodziewał się tego, że Szymon Hołownia zdecyduje się zająć polityką.

Jego kandydowanie w wyborach prezydenckich było dla wszystkich prawdziwym szokiem. Szybko jednak zjednał sobie ludzi.

Cały czas nie było komentarza Marcina Prokopa w sprawie życiowej decyzji jego kolegi. W końcu nadszedł ten czas, kiedy możemy się dowiedzieć, co on o tym sądzi:

„Szymon nie jest osobą jednoznaczną i jak każdy wyjątkowy człowiek ma bardzo wiele różnych odcieni, czasem nadążanie za nim bywa trudne. Teraz wszedł w dziedzinę, która jest mi zupełnie obca i z którą nie chcę mieć nic wspólnego, czyli w politykę” – wyznał dla „Gali” Marcin Prokop.

Dziennikarz postanowił także zdradzić sekret swojego kolegi z branży.

Szymon Hołownia nie zdecydował się podążać ścieżką polityczną ze względu na pieniądze – to ostatnie, o czym myślał. Chce on zmieniać świat na lepsze, dlatego pomimo przegranej w I turze, nadal będzie działać.

„To jest człowiek, który wszedł do polityki nie po pieniądze, bo mógłby zarobić je w zupełnie innym miejscu. Jest bardzo sprawnym menedżerem, pod wieloma względami jest osobą wybitną. Liczę na to, że Szymon zmieni ten świat na tyle, że będę mógł spojrzeć na politykę łaskawszym okiem” – mówi w rozmowie z „Galą” dziennikarz.

Źródło: Jastrząb Post