in

Mimo iż nie ma nóg, uważa swoje ciało za idealne. Jej profil na portalu randkowym zachwyca.

Odwagi tej kobiety można pozazdrościć. Mandy Horvath w 2014 roku przeżyła straszny wypadek, w wyniku którego dziewczyna pozostała bez nóg. Jak to się stało, a także jak żyje piękna kobieta po tej strasznej tragedii, czytaj dalej.

Ktoś dodał jej do drinka substancje odurzające, została zgwałcona, a następnie pozostawiona nieprzytomna na torach kolejowych. Miała dużo szczęścia, ponieważ przejeżdżający pociąg cudem zostawił ją przy życiu.

Szpital uznał, że to próba samobójcza. Budząc się, Horvath powiedziała, że ​​została zgwałcona, pod wpływem zakazanych substancji, była bezradna. Personel medyczny nie mógł już zweryfikować tej wersji: we krwi nic nie zostało znalezione, ponieważ upłynęło zbyt dużo czasu.


Minęło już kilka lat od katastrofy i w tej chwili Mandy już mniej się tym przejmuje i nie waha się nawet żartować na ten temat.

W sieciach społecznościowych pisze, że brak nóg już jej tak bardzo nie dołuje. Najgorsze, co mogło się zdarzyć, już się wydarzyło: przejechał po niej pociąg.


Oto, co opowiada o sobie na portalach randkowych:
„Nigdy od Ciebie nie ucieknę. Miejsce parkingowe w pierwszym rzędzie jest zawsze moje. Mogę nadal pływać na pieska, a moje bioniczne nogi są bardzo seksowne. ”


W jednej z korespondencji w komentarzach pod zdjęciem Mandy żartowała, że ​​przypomina sobie odkurzacz, ponieważ porusza się na kółkach i jest do bani.


W dziesięciostopniowej skali dziewczyna ocenia swoje dane zewnętrzne następująco:
Twarz: 10/10
Ciało: 8/10
Nogi: 0,5 / 2
 
Oczywiście wielu mężczyzn spotykających się było zainteresowanych sprawą życia intymnego.
„Kiedy próbowałam chodzić na randki po tym, jak straciłam nogi, zawsze spotykałam facetów, którzy pytali mnie jak wygląda moje życie intymne… Co całkowicie zniechęciło mnie do randkowania. Nikt nie podchodził do mnie romantycznie z powodu mojego stanu. Ale teraz, gdy przełamałem lody i z humorem przedstawiłam swoją niepełnosprawność, jestem uznawana za normalną osobę, a nie osobę przymocowaną do wózka inwalidzkiego.


Humor pomaga Mandy żyć. Zmieniła swoje nastawienie do siebie i zmusiła innych do spojrzenia na nią w zupełnie nowy sposób. Jest nie tylko niepełnosprawna, ale uroczą, wesołą dziewczyną.