in

Niesłysząca kobieta zdjęła buty aby zaśpiewać. Gdy jurorzy odkryli powód, byli oszołomieni!

Mandy Harvey to 29-latka, która śpiewa i bawi się muzyką już od czwartego roku życia. Ale niestety gdy skończyła 18 lat, jej najgorszy koszmar stał się rzeczywistością.

Zdiagnozowano u niej zaburzenie tkanki łącznej, przez co bardzo szybko straciła słuch. Była zrozpaczona i myślała, że jej marzenie o zostaniu muzykiem legło w gruzach… Ale z czasem ta inspirująca młoda kobieta odnalazła siłę i drogę do muzyki ponownie. Po latach ciężkiej pracy nic nie mogło jej powstrzymać, a ona zaczęła śpiewać i grać coraz częściej. 10 lat po utracie słuchu, Mandy postanowiła spróbować szczęścia w „America’s Got Talent”. Zdjęła buty na scenie, aby poczuć rytm i wibracje przez podłogę. A gdy tylko zaczęła śpiewać swoją oryginalną piosenkę „Try”, sędziowie zdali sobie sprawę z jej niesamowitego talentu.

Nawet najbardziej wymagający sędzia, Simon Cowell, był pod takim wrażeniem, że natychmiast uderzył w złoty przycisk, gwarantując Mandy miejsce w półfinałach. Z pewnością jeszcze nie raz będzie o niej głośno. Zobaczcie jej niesamowity występ poniżej i podzielcie się nim z przyjaciółmi – ta kobieta naprawdę zasługuje na jak największy rozgłos!: