in

Suczka siedzi skulona w rogu. Spójrz tylko na jej reakcję, gdy wzięto na ręce jej szczeniaka.

Oddzielenie od swoich dzieci jest trudne do wyobrażenia dla każdej matki – nie inaczej jest w królestwie zwierząt.

Kiedy mały pies o imieniu Cora został przekazany do Marin Humane Society w Kalifornii, ratownicy mogli natychmiast powiedzieć, że mają nową matkę – niestety bez małych. Wiedząc, że jej szczenięta nie były w bezpiecznej sytuacji, ratownicy starali się zlokalizować poprzedniego właściciela i ostatecznie przekonali się, że mogą uratować również szczenięta. Były naprawdę bardzo młode i nadal potrzebowały swojej mamy.

Nietrudno było zauważyć, że Cora bardzo posmutniała bez swoich dzieci. Skuliła się w kącie schroniska, nie chcąc zbliżyć się do ratownika. Któregoś razu kobieta zrobiła jej niespodziankę… Cora widzi, co ratownik ma w dłoni. Kobieta trzyma malutkiego szczeniaka, by mogła go zobaczyć. To jedno z jej dzieci!


 
Uszy suczki zdają się nieco podnosić, widząc malutkiego psa. Kobieta odstawia szczeniaka i wychodzi, by wyjąć z hodowli jeszcze jedno jej dziecko. Mamusia Cora mimo przerażenia nowym miejscem, w końcu wybiega z kąta prosto do swojego dziecka! Macha ogonem i wita cztery uratowane szczenięta, które cieszą się, że są z mamą. To spotkanie sprawia, że mam łzy w oczach…
 
Nie przegap nagrania, w którym Cora mówi ratownikom ,,dziękuję”!