in

Mama orangutan jest zdruzgotana, gdy jej dziecko zostaje porwane, ale gdy ratownik je zwraca, wszystko się zmienia.

Kiedy Clara mama orangutan urodziła córeczkę o imieniu Clarita, była gotowa dać noworodkowi całą miłość i uwagę, na jaką zasługiwała. Niestety, kilka dni po urodzeniu dziecka wydarzyło się coś nie do pomyślenia.

Nic dziwnego, pojawił się dominujący orangutan płci męskiej z własnymi planami. Chwycił Claritę, uciekł, ściskając maleńkie niemowlę.

Gdy Clarita została ostatecznie znaleziona przez personel parku, było sporo obaw o to, jak zareaguje na swoją zaginioną córkę. W obawie, że zapach Clarity może sprawić, że matka ją odrzuci. Ostrożnie zbliżając się do Clary, pracownik parku ostrożnie pokazał matce dziecko, które niedawno straciła.
 

 
To, co stało się później, było niesamowite, ponieważ pracownicy szybko zrozumieli, że nie mają się czym martwić. Po kilku chwilach, Clara wyciąga rękę, prosząc pracownika, by podał jej dziecko. Wkrótce matczyna intuicja daje o sobie znać i widzimy na filmie scenę, która grzeje serce. Zobacz, w jaki sposób smutna historia pary orangutanów przybiera szczęśliwe zakończenie, które trafiło na taśmę!