in

Schudła ponad 100 kg, aby w dniu ślubu swojego byłego faceta, wyglądać jak super modelka.

Amerykańska celebrytka, najbardziej znana jako mama June z dziecięcych konkursów piękności była pośmiewiskiem wielu widzów telewizyjnych. Gdy zostawił ją narzeczony postanowiła się zmienić.

W programie „Toddlers & Tiaras” była znana przede wszystkim ze swojej tuszy. Producenci programy zwrócili na nią uwagę ze względu na niezwykłą osobowość. Postanowili nawet wyprodukować jej własny program. Ta otyła amerykańska kobieta stała się gwiazdą telewizyjnego show.

Po rozstaniu z narzeczonym nie rozpaczała długo. Szybko wzięła się w garść i ku zdziwieniu wszystkich postanowiła zrzucić zbędne kilogramy. Chciała zostawić niezdrowe jedzenie i zacząć regularne treningi. Cała jej praca była emitowana w programie „From Not to Hot”.

Kobieta miała tak wielką nadwagę, że nie obyło się bez kilku operacji, które polegały na usunięciu zwisającej skóry. Poddała się także operacji zmniejszeniu żołądka i podniesienia biustu. Na jej szczęście, wszystkie koszty pokrywali producenci programu.

Mimo wszystko wykazała się ogromną siłą woli i samodyscypliną. Kobieta w niedługim czasie zrzuciła ponad 100 kilogramów!

I choć minęło już trochę czasu od jej metamorfozy i zakończenia programu, mama June wciąż istnieje w amerykańskich mediach. Wzięła nawet udział w sesji zdjęciowej inspirowanej „Słonecznym patrolem”. Pokazując się w czerwonym kostiumie kąpielowym wykazała się niezwykłą odwagą i pokazała jak teraz wygląda.

Jak myślicie? Czy teraz jej ex żałuje swojej decyzji?