in

Słoniątko chciało powiedzieć 'cześć’ do kamery. Ale gdy podeszło za blisko? Miej oko na jego mamę!

Mówią, że nie ma nic bardziej potężniejszego, niż instynkt matki chroniącej swoje dzieci. Niezależnie od tego czy jest się człowiekiem, psem, a nawet słoniem, ten film idealnie udowadnia, że jest to absolutny fakt!

Pewna grupa wycieczkowa podziwiała piękne krajobrazy Południowej Afryki, gdy nagle natknęła się na słonicę z dzieckiem, które chciały przejść przez jezdnię. Samochód zatrzymał się i cierpliwie czekał, aż przejdą, jednak małe słoniątko było bardzo zainteresowane tym niespotykanym widokiem. Samochód, a przede wszystkim aparat fotograficzny, wyglądał dla niego dość intrygująco i na pewno zasługiwał na bliższą inspekcję.

Matka zauważyła, że jej dziecko podążało w kierunku ludzi, by przyjrzeć im się z bliska. Słonica nie bała się ludzi, ale jak każda dobra matka, dobrze wie, że nieznajomym nie zawsze można ufać i czasem dobrze jest wpoić takie maniery swojemu dziecku, żeby było bardziej bezpieczne! Ona od razu zareagowała, chwytając swoje małe dziecko i zapewniając mu ochronę pod swym potężnym ciałem. Nikt nie może zadzierać z mamą i jej słodkim małym skarbem!