in

Dzielna mama osłania ciałem dziecko, aby je ochronić. Sama zostaje poobijana i posiniaczona…

Burze mogą pojawiać się nagle i niespodziewanie. W mgnieniu oka mogą stać się szkodliwą niszczycielską siłą, wobec której człowiek okazuje się słaby i bezradny. Pewna mama przekonała się o tym na własnej skórze.

Fiona Simpson podróżowała ze swoją czteromiesięczną córeczką i babcią, gdy zaczęła się burza. Stacje informacyjne donosiły o potężnych burzach i tornadzie zbliżającym się do miasta w południowo-wschodniej części Queensland.

Młoda mama jechała przez Kingaroy, kiedy w miasto uderzyło tornado. Zatrzymała się i zaparkowała na poboczu, gdyż burza uniemożliwiała dalszą jazdę.

Ale wtedy grad zaczął uderzać jej samochód, w końcu rozbijając tylną szybę! Jej córka siedziała przypięta w foteliku samochodowym z tyłu. Fiona wpadła w panikę.

„Nie zdawałam sobie sprawy z niebezpieczeństwa, z tego, co może się stać. Myślałam, że w samochodzie jesteśmy bezpieczne.”

Szkło było wszędzie. 23-letnia mama wskoczyła na tylne siedzenie i rzuciła się na dziecko, próbując je chronić.

„Grad był wszędzie, więc chowaliśmy się na podłodze samochodu.”

Fiona była zszokowana tym, jak potężna była burza i jak bolesny był grad. Małej Clarze udało się wyjść z przerażającego incydentu z zaledwie kilkoma zadrapaniami, dzięki szybkiej reakcji jej matki.

Ale Fiona i jej babcia doświadczyły znacznie cięższych obrażeń. Były całe w siniakach i czerwonych pręgach. Zostały również pokaleczone przez odłamki latającego szkła i po burzy spędziły nocy w szpitalu.
 
„Mogło być o wiele gorzej, to na pewno. Czuję ulgę, że moja córka i babcia są całe”.
 
Fiona podzieliła się swoją gehenną na Facebooku, gdzie zauważyła: „To była ważna lekcja, nigdy nie wjeżdżaj w burzę gradową”.
 

 
„Proszę, bądźcie ostrożni w tym sezonie burzowym.”
 
Użytkownik Facebooka Patrick Holdsworth pochwalił Fionę za to, co zrobiła, by ochronić Clarę.
 
„To była naprawdę niesamowita rzecz, którą zrobiłaś. Jesteś naprawdę dobrą matką i dobrym człowiekiem …”
 

 
Zobacz, jak straszna wtedy szalała burza w filmie poniżej.