in

Po 60 latach małżeństwa chciała umrzeć razem z mężem. Wkrótce oskarżono ją o morderstwo.

Historia tego małżeństwa jest wzruszająca i bardzo smutna zarazem. Starsi ludzie bardzo się kochali i chcieli umrzeć razem, ale nie wszystko poszło tak, jakby tego chcieli. Żona otrzymała poważne zarzuty – została oskarżona o morderstwo.

Po 60 latach życia razem małżeństwo zadecydowało, że pora na podjęcie ryzykownej decyzji. Żona nie mogła dłużej patrzeć na to, jak jej ukochany cierpi.

Chcieli umrzeć razem

Mavis i Dennis Eccleston byli szczęśliwym małżeństwem przez 60 lat swojego życia. Niestety, mężczyzna zachorował na raka jelita i jego stan z dnia na dzień był coraz gorszy. Bardzo cierpiał, a choroba uniemożliwiała mu normalne funkcjonowanie. W prawdziwych męczarniach czekał tylko na to, aż przyjdzie śmierć.

Jego żona nie wyobrażała sobie życia bez niego, a jednocześnie nie mogła dłużej patrzeć na to, co choroba robi z jej mężem. Mąż nieraz mówił jej, że wolałby już umrzeć. W końcu wpadli na pewien pomysł – odejdą z tego świata w tym samym momencie.

Kobieta w liście pożegnalnym zwróciła się do swojej rodziny i bliskich, po czym razem z mężem zażyła śmiertelną dawkę leków. Małżeństwo nakryło się kocem i powiedziało sobie: dobranoc.

Żona nie spodziewała się, że jeszcze kiedykolwiek otworzy oczy. Tak się jednak stało – do pokoju zawitał personel medyczny, a kobieta niedługo potem usłyszała zarzuty o morderstwo.

Mavis stanęła przed sądem i opowiedziała całą ich historię. Wkrótce została uniewinniona.

Podziel się tą historią prawdziwej miłości z innymi!

Źródło: fakt.pl