in

Zakochała się w facecie poznanym w sieci. Ale gdy zobaczyła go w pełnej okazałości, była oszołomiona!

Jaka dziewczyna nie marzy o miłym i przystojnym facecie? W Walentynki na Twitterze, pojawiło się zdjęcie atrakcyjnego młodego mężczyzny z podpisem: „Kto odmówi pójścia na randkę z takim przystojniakiem?”

W komentarzach wiele dziewcząt napisało, że nie mogą się oprzeć urokom tak przystojnego mężczyzny. Jedna z dziewczyn napisała „Dlaczego tacy faceci ciągle mnie mijają?”, ale nie miała pojęcia, że ​​ten młody mężczyzna, na którego widok wzdycha, czyta wszystkie komentarze.

Kilka minut później mężczyzna zaprosił ją na spotkanie. Wydaje się, że dziewczyna powinna być w siódmym niebie. W końcu „wymarzony facet” chce się z nią spotkać. Ale kiedy spojrzała na zdjęcie młodego mężczyzny w pełni okazałości, była w stanie wycisnąć z siebie tylko jedno słowo „nie”. Mało tego, nawet zablokowała jego konto.

Faktem jest, że siedemnastoletni facet o imieniu Sean ma jedną cechę. Cierpi na karłowatość przysadkową. Krótko mówiąc, Sean jest karłem. Jednak niewielki wzrost nie uniemożliwia mu pełnego życia. Chodzi on do szkoły, rozwija pasje, gra w gry komputerowe czy też imprezuje z przyjaciółmi. Młody człowiek nie wstydzi się własnego wizerunku. Nawet czasami żartuje na ten temat, tworząc śmieszne zdjęcia z bratem.

Korespondencja z przestraszoną dziewczyną w komentarzach szybko dostała rozgłos. W jednej chwili Sean stał się bardzo popularny w sieci.

Korzystając z okazji, facet postanowił założyć własne konto na Instagramie. W ciągu zaledwie sześciu miesięcy, publikując mniej niż trzydzieści zdjęć, Sean zebrał czterdzieści dwa tysiące subskrybentów.

Armia fanów tego małego przystojniaka rośnie każdego dnia. Wiele osób teraz prosi go o wspólne zdjęcie.

W każdym razie, czy ci się to podoba, czy nie, facet jest godny szacunku. Nie boi się pokazywać światu tak, jak stworzyła go natura. Nie poddał się i nie zamknął w czterech ścianach, wykazując nienawiść do wszystkich ludzi. Sean jest jak każdy inny człowiek, który chce cieszyć się życiem, swoją młodością.