in ,

Chłopczyk niosący obrączki zajmuje pozycję. Po chwili sprawia, że wszyscy goście pękają ze śmiechu!

Nie ma wątpliwości co do tego, że wesela są pełne śmiechu, ale czasami nawet ceremonia ślubu może mieć swoje zabawne chwile.

Wszyscy widzieliśmy filmy, w których upuszczono poduszki na pierścionki albo kosze z kwiatami, a wokoło biegały małe dzieci.

Chociaż żaden z tych scenariuszy nigdy nie jest planowany, przyczyniają się one do powstania zabawnych wspomnień! Tak będzie z pewnością i w tym wypadku.

Czasami, kiedy masz wiele uroczych dzieci w swojej rodzinie, angażujesz je do ceremonii. Na tę uroczystość poproszono dziewczynkę z kwiatami oraz dwóch maluchów, które niosą obrączki.

Noszenie obrączek wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, dlatego z pewnością jest to sytuacja zarazem stresująca, jak i ważna dla dziecka.

Chłopiec idzie razem z dziewczynką niosącą kwiaty, a kiedy zbliża się do kamery, wtedy zaczyna się pierwszy śmieszny moment! Nagle spostrzega kamerzystę i postanawia nieco zboczyć z trasy, żeby z nim porozmawiać.

Czy możesz wziąć tego dzieciaka?! – denerwuje się kamerzysta.

Szybko kieruje gadatliwego malucha tak, aby był z dala od kamery i cierpliwie czeka, aż następna osoba pojawi się na przejściu. Nikt się nie spodziewa, że ten mały chłopiec niosący obrączki jest gotowy na więcej takich zabawnych sytuacji!
 

 
Niebawem nadszedł inny niezwykle śmieszny moment podczas tego ślubu. Zgromadzeni widzą, jak kolejny mały chłopiec idzie przejściem. Wszyscy uśmiechają się i machają rękami na znak, żeby wrócił do ławki, jednak bezskutecznie. Postanawia on przemówić, widząc ślubny kobierzec.
 
Zaczyna się śmiać, co sprawia, że śmieją się również goście! Jest to urocza scena, która staje się jeszcze zabawniejsza, gdy maluch decyduje się zdjąć kapelusz.
 
Chociaż niektóre osoby decydują się na ślub bez czynnego udziału dzieci, takie momenty sprawiają, że warto nad tym pomyśleć!
 

 
Przygotuj się na porządną dawkę śmiechu i obejrzyj to wspaniałe nagranie!