in

Ten schorowany pies umierał w samotności na ulicy. Jego 6-tygodniowa metamorfoza jest zaskakująca!

W sieci wielokrotnie możemy natrafić na opowieści o zwierzętach, które ktoś ocalił przed śmiercią. Porzucone i katowane przez swoich oprawców, nie są w stanie same powrócić do normalnego życia, dlatego też na świecie są instytucje, które pomagają tym skrzywdzonym zwierzętom.

Animal Aid Unlimited to fundacja opiekująca się właśnie takimi zwierzętami, życie tych istot leży w rękach ludzi z pasją, którzy uwielbiają pomagać i oddają całe swoje serce, by mogły one poczuć się kochane. Właśnie w tym przypadku Ci ludzie dokonali ewidentnego cudu.

Problem rozmnażania się bezpańskich psów w Indiach jest ogromny a 1/3 psów umiera z powodu wścieklizny.
Odżywiają się m.in. tym co znajdują w śmieciach, zazwyczaj są to szczątki, ponieważ alternatywne źródło pokarmu jest w tym mieście rzadkością.

Zwierzęta miewają napady agresji, lecz nie bez przyczyny, zwierzę maltretowane jest przerażone i boi się relacji z człowiekiem, mimo to żadne z nich nie jest godne takiego upokorzenia jakie przeżył ten pies…

Takie incydenty nie powinny zdarzać się nigdzie na świecie.
To jak bezprawnie ludzie traktują zwierzęta jest nie do pomyślenia, ponieważ każde zwierzę zasługuję na szacunek a przede wszystkim na życie. To jak wyglądał i czuł się ten piesek po 6 tygodniach jest nie do opisania! Dzięki ludziom którzy poświęcają swój czas i serce dla tych pokrzywdzonych zwierzaków, udało się by ten biedny i bezpański pies poczuł wreszcie miłość i radość.