in

Żona Trzaskowskiego podzieliła się szczerą opinią. Jej słowa nie spodobają się Agacie Dudzie.

Żona Trzaskowskiego jak dotąd nie udzielała się zbytnio w mediach społecznościowych, ale odkąd zaczęła się kampania prezydencka, wszystko się zmieniło. Kobietę mogliśmy oglądać w wielu odsłonach, jednak za każdym razem starała się wspierać męża w jego działaniach.

W wywiadzie, którego ostatnio udzieliła, przekazała swoją opinię na temat Marii Kaczyńskiej. To, co powiedziała, z pewnością nie spodoba się Agacie Dudzie.

Małgorzata Trzaskowska pomaga mężowi w dotarciu do celu, jakim jest zostanie nowym prezydentem Polski. Nie ma wątpliwości co do tego, że robi co tylko w jej mocy, aby zapewnić Polaków o wiarygodności męża.

Odkąd zaczęła się kampania prezydencka, kobieta zaczęła być aktywna w social mediach jak nigdy wcześniej. Możemy ją zobaczyć u boku męża na wielu zdjęciach dodawanych w ostatnim czasie.

W wywiadzie dla Wirtualnej Polski wypowiedziała się na temat bycia pierwszą damą:

„Bardzo podobał mi się dystans do polityki, jaki miała Maria Kaczyńska, który jednak nie oznaczał wycofania, jakie nietrudno dostrzec dziś u wielu pierwszych dam. A jednocześnie wyjątkowo imponuje mi pozytywne, jakby niezależne od męża, wielkie zaangażowanie Michelle Obamy. To chyba dwa punkty odniesienia, pomiędzy którymi rozpięta jest moja wizja roli, jaką w ogóle pierwsze damy powinny odgrywać”

Czy te słowa są przytykiem wobec Agaty Dudy? Bardzo możliwe, ponieważ obecna pierwsza dama niejednokrotnie spotkała się z opinią, że za mało się udziela, szczególnie w ważnych sprawach, które wręcz tego wymagają. Możemy się domyślać, że Małgorzata Trzaskowska wyobraża sobie inaczej bycie pierwszą damą.

Źródło:WP