in

Była małą miss i miała nawet swój własny program. Nie uwierzysz, jak bardzo się zmieniła!

Być może kojarzycie Alanę Thompson, pseudonim Honey Boo Boo, która zyskała sławę w wielu kilku lat? Stało się to za sprawą programu ,,Mała Miss”, w którym zachwyciła wszystkich swoją urodą. Od tamtej pory jednak bardzo się zmieniła…

Konkursy piękności w USA są dla dzieci nie lada frajdą. Dziewczynki marzą o tym, by zostać miss i jest to dla nich priorytet. Rodzice szanują marzenia dzieci i inwestują w nie grube pieniądze, kupując piękne ubranka czy chodząc z nimi do fryzjera.

Mimo iż Honey zupełnie nie była osobą wpasowującą się w ramy tego programu, to zaskoczyła każdego swoją osobowością – każdy patrzył tylko na nią.

Producenci szybko doszli do wniosku, że trzeba stworzyć program specjalnie o Alanie – o jej życiu i rodzinie. Tak też się stało. Od 2012 roku 7-latka występowała we własnym reality-show pod tytułem „Honey Boo Boo”, a program cieszył się ogromną popularnością.
 

Dzisiaj Alana ma już czternaście lat, a jej wygląd diametralnie uległ zmianie. Zrezygnowała z mocnego makijażu, a na konkursach piękności już jej nie zobaczymy.
 

 
Zarówno ona, jak i jej mama walczy z otyłością. Ale w zeszłym roku wzięła udział w amerykańskim ,,Tańcu z gwiazdami”.
 


 
Podziel się historią tej uroczej dziewczynki na Facebooku!
 
Źródło: styl.fm | Fotografie: Instagram