in

Niewidoma 8-latka czeka na zabieg i zaczyna śpiewać by pokonać lęki – Cała sala była we łzach!

Bardzo często oddanie się w ręce lekarzowi i przebywanie w szpitalu nas przeraża. Wiemy, że ci ludzie mają nam pomóc, ale wciąż odczuwamy lęk przed poddaniem się potencjalnie bolesnym badaniom i zabiegom.

Ośmioletnia Evie Hurst była jednym z tych dzieci, którym naprawdę trudno było odnaleźć się w szpitalu. Jej strach wynikał z PTSD (zespół stresu pourazowego) i to spowodowało, że bardzo się bała i była podejrzliwa. Potrzebowała jednak skanowania mózgu z powodu napadów. Kiedy wszystko inne zawiodło w uspokojeniu jej, gdy była na łóżku szpitalnym, pomogła jej miłość do śpiewania.

Urodzona bez oczu, Evie, walczy w szpitalu, ponieważ nie wie, co się wokół niej dzieje. Była ślepa od urodzenia, ale to nie zmienia faktu, że trudno jej nie wpaść w panikę podczas przebywania w szpitalu.

Kiedy miała cztery lata, jej matka, Katie, wraz z mężem Craigiem, postanowiła adoptować Evie z Chin. Miała poważną niedowagę. Kiedy para sprowadziła ją do Michigan, dziewczynka z wdzięcznością odzyskała siły i przybrała na wadze.

Stan Evie nie jest łatwy. Zazwyczaj wpada w panikę i trudno ją uspokoić. Ale kiedy Katie śpiewa piosenki do swojej małej dziewczynki, Evie zaczyna się relaksować i czuć lepiej. Po jakimś czasie wyszło na jaw, że muzykoterapeuta może grać na gitarze i być przy niej podczas trudnych chwil.

Katie pomyślała o tym, jak Evie kocha muzykę i poprosiła o muzykoterapeutę. Terapeuta zaproponował Evie, by zaśpiewała, żeby być spokojniejsza, więc mała dziewczynka śpiewała, znajdując pociechę w swoich ulubionych piosenkach.
 

 
Śpiewając do melodii „Scars To Your Beautiful” Alessii Cari, Evie zaczęła czuć lepiej, co umożliwiło skanowanie mózgu. Ta mała dziewczynka uwielbia śpiewać. To przynosi jej szczęście i spokój!
 
Evie przeżyła wiele w swoim młodym życiu. Błogosławieństwem jest to, że trafiła do swoich przybranych rodziców, którzy tak bardzo ją kochają. Jej głos jest cenny, ale jest też niezwykle silną dziewczyną. Obserwacja tego, jak pokonuje swój niepokój, jest naprawdę niezwykłym i wzruszającym widokiem!
 
Mała Evie jest niewątpliwie źródłem inspiracji. Jej talent, determinacja i siła są wspaniałą motywacją do tego, by walczyć, nawet jeśli wszystko wydaje się trudne i niemożliwe.
 
Ta odwaga małej dziewczynki jest pięknym przypomnieniem tego, że zawsze możemy pokonać nasz lęk.