in

Mała dziewczynka każdego dnia biegła do stajni. Jej poranna rutyna zachwyciła cały internet.

Zdarza się, że ludzie tworzą niesamowite więzi ze zwierzętami. W chwili, kiedy razem są w trudnej sytuacji lub po prostu spędzają ze sobą czas – takie więzi są jak najbardziej możliwe. Uważamy, że poniższa historia jest jednym z najwspanialszych dowodów.

Historia zaczyna się w chwili, gdy mała dziewczynka odwiedza swojego wujka na farmie w Victorii w Australii. Jest zachwycona zwierzętami, które hoduje jej wujek – to cudowne konie, w których niemalże od razu się zakochała. Każdego ranka odwiedzała stadninę, aby je poobserwować i się z nimi przywitać.

Mama dziewczynki postanowiła, że nagra i upamiętni spotkania swojego dziecka z końmi. Wiedziała, jak jej córka bardzo kocha zwierzęta i z pewnością chciałaby mieć takiego konia u siebie w domu!
 
Nagranie szybko obiegło sieć i stało się niezwykle popularne. Spotkało się ono z falą komentarzy, z czego wielu użytkowników pisało, że oglądając się, nie da się nie uśmiechnąć!
 
Koniecznie obejrzyjcie – to naprawdę urocze. Uśmiechnąłeś się? Podziel się tym filmikiem ze znajomymi, przekazując im trochę radości!