in

Mama rodzi dziecko wyglądające jak lalka. Gdy schną mu włosy, pielęgniarka wpada w panikę.

Z imieniem takim jak Devina – co oznacza umiłowany, boski i niebiański – dziewczynka musiała mieć podobieństwo do anioła.

Jednak jej matka Jessica Smith nie była do końca przygotowana, kiedy jej córka urodziła się z gęstą grzywą śnieżnobiałych włosów. Nawet pielęgniarki były oszołomione, gdy zobaczyły kolor włosów.

„Nigdy nie spodziewałam się, że będzie miała takie włosy” – powiedziała 27-latka. „Nie wiedziałam, dopóki się nie urodziła. Nie widziałam jeszcze takiego dziecka. Myślę, że to czyni ją wyjątkową. ”


Lekarze powiedzieli, że srebrzyste włosy Deviny, przypominające włosy bohaterki Daenerys z „Gry o Tron”, przypisuje się częściowemu albinizmowi, rzadkiej chorobie genetycznej, która dotyka 5 na 100 000 ludzi w Stanach Zjednoczonych i Europie, według Daily Mail. Chociaż jest częściowo albinoską, Devina urodziła się całkiem zdrowa, ważyła 3,34 kg i miała 48 cm wzrostu pomimo jej stanu genetycznego.

Niektórzy mówią, że włosy Deviny sprawiają, że wygląda jak lalka.

„Jest taka mała, że nie wychodziliśmy z nią jeszcze nigdzie, ale kiedy zabraliśmy ją na wizytę w szpitalu, pewna mała dziewczynka powiedziała, że Devina wygląda jak lalka” – powiedziała Jessica.

Odkąd matka opublikowała zdjęcia córki online, Devina stała się prawdziwą gwiazdą.

„Kiedy opublikowaliśmy jej zdjęcia w Internecie, były one oglądane tysiące razy. Nie mogłem uwierzyć, jak wiele uwagi przyciąga jej niezwykła uroda. Ludzie myśleli, że to Photoshop.”

Devina ma teraz 3 miesiące, a jej włosy są nadal cudownie srebrzystobiałe. Dziewczynka dostała nawet kilka pseudonimów, takich jak „Miss Devi” i „Dziecko księżyca”.

Na filmie poniżej możesz zobaczyć więcej zdjęć wyjątkowej Deviny.