in

Blogerka zaczęła robić sobie makijaż i nagle wpadła w rozpacz. Fani przeżyli szok, gdy poznali prawdę.

Jordan Bone jest znaną wideo blogerką, zamieszcza poradniki dotyczące makijażu. Jej wierni fani przeżyli szok, kiedy dowiedzieli się prawdy.

Jordan nie może poruszać, otwierać ani zamykać swoich rąk. 16 lat temu miała wypadek samochodowy, porusza się na wózku inwalidzkim. Jest sparaliżowana, przez co nie ma możliwości korzystania z wszystkich czterech kończyn i tułowia.

Dziewczyna była złamana, ponieważ traciła poczucie siebie. Próbując zrobić sobie makijaż, walczyła ze łzami w oczach. Ale nie miała zamiaru się poddawać. Każdego dnia od nowa uczyła się nakładania makijażu i z dnia na dzień wychodziło jej to coraz lepiej!

Jordan wrzucając swoje poradniki, edytowała je i usuwała momenty, które pokazują jej zmagania lub chwile, gdy jej ręce są szczególnie chwiejne. Jednak materiał, który możecie obejrzeć poniżej nie jest manipulowany przez Jordan i ujawnia całą prawdę dotyczącą jej stanu.

Publikując ten materiał na Youtube Jordan napisała: „Czuje ogromny niepokój wrzucając to dla Was, ale bardzo chcę Was inspirować”.