in ,

Przez trądzik nie chciała iść na bal. Gdy zajęła się nią makijażystka, każdy przecierał oczy ze zdumienia

Pewna dziewczyna nie mogła znieść widoku swojej twarzy. Boryka się z trądzikiem różowatym, który sprawia, że wstydzi się wyjść do ludzi, bo wie, że każdy jest skupiony tylko na jej problemie. W szkole stała się obiektem drwin, przez co postanowiła zrezygnować z balu szkolnego.

To, co niebawem zrobiła z jej twarzą doświadczona makijażystka, doprowadziło do zmiany zdania i pójścia na zabawę. Dziewczyna mogła poczuć się piękna i zapomnieć na chwilę o tym, że z jej twarzą jest coś nie tak.

Dzięki pięknemu makijażowi stała się nie do poznania

Gdy do drzwi nastolatki zapukała makijażystka, dziewczyna miała wątpliwości co do tego, czy w ogóle jest sens korzystać z jej usług. Miała wrażenie, że i tak nic nie da się zrobić i musi zaakceptować fakt, że wygląda tak, jak wygląda i musi się ukrywać przed ludźmi.

Makijażystka całe szczęście wiedziała co robić i była po prostu stworzona do swojej pracy. Dzięki niej dziewczyna w momencie pozbyła się swoich kompleksów.

Jak ukryć trądzik?

Lily wiedziała, że pójście na bal nie ma sensu. Nie chciała słyszeć żadnych zgryźliwości na swój temat. W szkole nie miała ani jednego przyjaciela, każdy skupiał się tylko na tym, jak wygląda jej twarz. Rodzice dziewczyny postanowili, że zrobią wszystko, aby mogła poczuć się piękna i nie być odrzucaną przez rówieśników, dlatego też skontaktowali się z profesjonalną makijażystką. Dzięki niej dziewczyna zdecydowała, że jednak pójdzie na bal.

Makijażystka od razu stwierdziła, że Lily jest piękną kobietą, a trądzik oczywiście da się zakryć. Aż ciężko uwierzyć, jakie to proste!

Dziewczyna dowiadywała się krok po kroku, jak ma zakrywać niedoskonałości, czym powinna pielęgnować swoją twarz.

Profesjonalistka podkreśliła, że nie można zakrywać twarzy podkładem, najpierw konieczna jest odpowiednia baza – w tym wypadku zielona, aby zlikwidować zaczerwienienia.

Kolejnym krokiem jest nałożenie podkładu i makijaż oczu. Trzeba przyznać, że nastolatka wygląda fantastycznie. To naprawdę niewiarygodna metamorfoza – podziel się nią ze znajomymi!

Źródło: topniusy.eu, screeny z youtube.com