in ,

Czemu nie warto ufać kobietom w makijażu? Po obejrzeniu tych zdjęć, szybko to zrozumiesz.

Kobiety wprost uwielbiają się malować. Makijaż dla większości kobiet jest nieodłącznym elementem dnia codziennego. Jedne wykonują go po to, aby podkreślić swoje piękno, dla innych priorytetem staje się ukrycie niedoskonałości.

Nie ma w tym nic dziwnego, że każda z nas chce czuć się dobrze w swoim ciele. Makijaż może dodać pewności siebie, podkreślić to, co w nas piękne i jednocześnie sprawić, że dzień stanie się lepszy.

Jednak od jakiegoś czasu możemy niemal na każdym kroku zobaczyć, jak kobiety malują się i po wykonaniu makijażu wyglądają zupełnie jak ktoś inny. Makijaż powoli zamienia się w charakteryzację i nie służy podkreśleniu piękna, a wykreowaniu jakiejś nowej postaci.

22-letnia artystka, Goar Avetisyan sprawia, że kobiety, które do niej trafiają, wychodzą całkowicie inne. Jednak kiedy sięgamy po chusteczki do demakijażu, prawda wychodzi na jaw.

Goar kocha swoją pracę mimo tego, iż wie, że to piękno przez nią stworzone nie jest ,,na stałe”, trwa zaledwie do wieczora. Kobiety wychodzą od niej szczęśliwsze, czują się piękne i zadbane. Kochają Goar za to, co potrafi zrobić z ich twarzą.

Sprawdźcie sami, jak makijaż potrafi zmienić kobietę:

makijaze13
makijaze11
makijaze14
makijaze18
makijaze8
makijaze9
makijaze6
makijaze7
makijaze4
makijaze5
makijaze1
makijaze3
makijaze2
makijaze10
makijaze12
makijaze13 makijaze11 makijaze14 makijaze18 makijaze8 makijaze9 makijaze6 makijaze7 makijaze4 makijaze5 makijaze1 makijaze3 makijaze2 makijaze10 makijaze12
ŹRÓDŁO I FOTOGRAFIE: GOAR_AVETISYAN / INSTAGRAM