in

Polka zrobiła makijaż swojej 80-letniej babci. Efekt powala na kolana, kobieta wygląda jak gwiazda

Pewna makijażystka postanowiła, że odmieni swoją 80-letnią babcię, która nigdy do tej pory nie była u kosmetyczki. Efekt powala na kolana. Chyba nikt nie spodziewał się tak wielkiej metamorfozy. Zdjęcia pojawiły się na Internecie i zachwyciły każdego. Babcia wygląda jakby była młodsza o kilkadziesiąt lat!

Dla Anna Wrzodak makijaż to chleb powszedni. Kobieta kocha wyzwania, dlatego postanowiła, że pomaluje swoją babcię. 80-latka nie mogła uwierzyć w to, jak wygląda po przemianie. To wprost niewiarygodne!

80-latka zamieniła się w prawdziwą miss

Znana polska makijażystka prowadzi szkolenia i na co dzień zajmuje się takimi gwiazdami jak Natalia Siwiec, Patrycja Kazadi lub Klaudia Halejcio.

80-letnia babcia Anny Wrzodak nigdy nie była u makijażystki. Swoim wyglądem zawsze zajmowała się sama. Sama się malowała i sama farbowała włosy. Tym razem jednak jej wnuczka postanowiła, że weźmie sprawy w swoje ręce.

„Moja 80 letnia babcia nigdy nie była u kosmetyczki, a włosy od zawsze farbuje sama. Dlatego chciałam, aby z moimi możliwościami zobaczyła siebie w najlepszej wersji. Zachwyt, Radość, Niedowierzanie. Te trzy słowa najlepiej to opisują! Dzielmy się tym, co mamy. Dawajmy szczęście” – pisze na Instagramie Anna Wrzodak.

Makijażystka wykonała swojej babci makijaż, usunęła jej wąsik i wydepilowała brwi. Żółty kolor włosów ustąpił miejsca pięknemu odcieniowi. Kobieta wygląda o kilkadziesiąt lat młodziej! Aż ciężko w to uwierzyć!

Trzeba przyznać, że Anna zrobiła swojej babci przepiękny prezent. Pod zdjęciem 80-latki pojawiło się mnóstwo komentarzy wyrażających zachwyt nad metamorfozą: „Przepięknie, wzruszyłam się ogromnie”, „Piękna metamorfoza”, „20 lat mniej! Pięknie”, „Efekt Wow, dużo serdeczności dla Babci”.

A wy co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu i zainspirujcie tą metamorfozą innych!

Źródło: Styl FM