fot. tiktok @kendallsmith.904
in

Tak pomalowała 7-latkę na szkolną imprezę. Internauci krytykują matkę „To nieakceptowalne”

Historia Kendall Smith i jej 7-letniej córki wywołała burzę w sieci. Kobieta zamieściła na swoim koncie na TikToku filmik, który przedstawia malowanie córki na imprezę walentynkową w szkole. Matka wykonała profesjonalny makijaż, dzięki któremu dziewczynka przypominała dorosłą kobietę. Chciała, aby jej córka wyróżniała się w tłumie i czuła się wyjątkowo.

Niestety, nie wszystkim spodobał się ten pomysł. Wkrótce po opublikowaniu filmiku, na matkę 7-latki spadła fala krytyki. Wielu internautów oskarżało ją o to, że zrobiła coś, czego nie powinna.

Tak pomalowała dziecko do szkoły

Choć Kendall początkowo nie chciała zgodzić się na prośby córki, w końcu uznała, że spełni życzenie ukochanego dziecka.

„Przemyślałam decyzję. W końcu doszłam do wniosku, że ona może pamiętać tę chwilę do końca życia. Chciałam, by tego wieczoru wyglądała wyjątkowo” – wyjaśniła mama.

Niestety, jej decyzja spotkała się z nieprzychylnymi reakcjami, a filmik stał się przedmiotem kontrowersji w sieci.

„To jest nieakceptowalne” – czytamy w komentarzach.

„Skóra dzieci jest wrażliwa. Przecież dziewczynka mogła dostać wysypki! Zbyt dużo makijażu prowadzi do trądziku” – łapali się za głowy internauci.

@kendallsmith.904 My pregnancy hormones CANNOT TAKE THIS 😩🥺 she is STUNNING. #parenting #moms #fyp #foryou #foryoupage #mom #momlife #momcontent #foryour #foryourpage #fypシ゚viral #fypシ #viral #momtok ♬ Emotional Piano Instrumental In E Minor – Tom Bailey Backing Tracks

Oczywiście, decyzja o malowaniu 7-letniej dziewczynki profesjonalnym makijażem jest sprawą dyskusyjną. Wiele osób uważa, że to zbyt wcześnie na takie zabiegi kosmetyczne, zwłaszcza że dziecko miało wziąć udział w imprezie szkolnej. Jednakże, z drugiej strony, wielu rodziców pozwala swoim dzieciom na malowanie twarzy na różne okazje, więc sprawa ta nie jest jednoznaczna.

Filmik Kendall Smith wzbudził wiele emocji w sieci, a kontrowersje wokół niego wciąż trwają…

Co Ty o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!