in

Krzysztof Jackowski zdradził, jaki ma majątek. Nie do wiary, w co zainwestował.

Krzysztof Jackowski to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Od lat dzieli się swoimi wizjami, które niejednokrotnie okazywały się trafne. Niedawno przekazał szokującą wiadomość dotyczącą jego majątku. Takich słów nikt się nie spodziewał.

Jasnowidz z Człuchowa zainwestował w ostatnim czasie swoje oszczędności. Jak wiadomo, od lat bierze za swoje usługi 250 złotych i ta stawka się nie zmieniła pomimo rosnącej sławy. Gdy przemnożymy to przez wielu klientów, otrzymamy satysfakcjonującą pensję.

Działalność wizjonera jest całkowicie legalna, choć 30 lat temu wyśmiano go w Urzędzie Skarbowym. Dziś płaci składki do ZUS, podatek dochodowy i ma własny REGON.

Krzysztof Jackowski kupił działkę

Jasnowidz rozmyśla o przyszłości nie tylko całego świata, ale także własnej – w ostatnim czasie zabezpieczył majątek dzięki inwestycji. Zakupił działkę w okolicy Koszalina.

Informację o inwestycji przekazał swoim fanom na YouTube. Nagrywał nowy odcinek, jadąc właśnie na swój kawałek ziemi. Podkreślił przy tym, że nie należy do zamożnych ludzi, ale oszczędza i chce zabezpieczyć swoich bliskich.

„Z VAT-em będzie się ceniła na 100 tysięcy i to są wartości, które chcę zabezpieczyć. Nawet jakbym miał rozłożyć namiot, kempingiem przyjadę, będę na swoim, a najważniejsze, że swoje pieniądze zabezpieczę. Tu czuć powiew wiatru morskiego, bardzo dobrze się tu czuję. Mam trochę lat, nawet gdybym umarł, to moi bliscy jakieś zabezpieczenie będą mieli” — tłumaczy jasnowidz.

Działki nad morzem aktualnie są bardzo rozchwytywane. Żyjemy w czasach, gdzie pieniądze tracą na wartości i zakup ziemi jest po prostu pewną inwestycją.

Źródło: YouTube, polki.pl