in

Przesłał mamie zdjęcie swojej dziewczyny. Po fakcie dostrzegł na nim bardzo wstydliwy szczegół.

W ostatnim czasie jeden z internautów zaliczył niemałą wpadkę. Maison Vallance chciał wysłać mamie zdjęcie swojej dziewczyny, ale w tle można było zauważyć pewien istotny szczegół, obok którego ciężko przejść obojętnie.

Mężczyzna zupełnie nie zdawał sobie sprawy z tego, że o czymś zapomniał. Inni internauci od razu mu o tym przypomnieli!

Chciał tylko wysłać mamie zdjęcie dziewczyny

22-latek z Murfreesboro w stanie Tennessee nie miał pojęcia, że zrobienie zdjęcia swojej dziewczynie będzie wiązało się z takimi konsekwencjami. Rozpętał w sieci prawdziwą burzę!

Z pozoru na fotografii nie ma niczego, co mogłoby wzbudzić jakiekolwiek podejrzenia, ale wystarczy spojrzeć na nie jeszcze raz…

Chłopak chciał wysłać mamie zdjęcie koszulki, której szukał od bardzo dawna, ale uznał, że jego dziewczyna jest za piękna, aby tym zdjęciem nie podzielić się z internautami. Nie spodziewał się, że w momencie zdobędzie popularność na Twitterze.

Wszystko przez to, że tuż za dziewczyną znajdują się liny służące do krępowania rąk. Pozornie zwyczajne zdjęcie sprawiło, że teraz każdy wie, co para lubi robić, kiedy nikt nie widzi.

Maison nie mógł uwierzyć w to, że umknął mu tak istotny szczegół. Najbardziej przejmował się tym, że zdjęcie trafiło do mamy. Całe szczęście, aplikacja sama odpowiednio wykadrowała zdjęcie tak, że nie było widać lin.

Podziel się tą zabawną historią z innymi!

Źródło: Fakt