in

Magdalena Ogórek najchętniej usunęłaby te filmy z sieci. Nie do wiary, co robiła w przeszłości!

Magdalena Ogórek raczej niechętnie zwierza się z tego, co robiła w przeszłości. Wiele osób może być zdziwionych tym, co działo się z nią przed laty. W sieci można znaleźć wiele nagrań, które rozwiewają wszelkie wątpliwości. Aż ciężko uwierzyć w to, jak wtedy wyglądała.

Chyba każdy z nas kojarzy tę wszechstronną postać, którą mogliśmy poznać, jeśli nie od politycznej strony, to z programów informacyjnych. Jak się okazuje, to nie wszystko co potrafi kobieta. Lata temu zajmowała się czymś innym.

Jak zaczynała Magdalena Ogórek?

Magdalena Ogórek od 2014 roku zajmowała się prowadzeniem Atlasu Światu w TVN24 Biznes i Świat. Dwa lata później była już publicystką w tygodniku „Do Rzeczy” i niedługo potem dostała również pracę w TVP Info w programie „W tyle wizji”. Później pojawiła się w takich programach jak „Studio Polska”, „O co chodzi”, „Minęła dwudziesta”.

Zanim zaczęła pracować dla mediów, kandydowała na prezydenta z ramienia partii SLD. Po przegraniu wyborów Ogórek postanowiła postawić wszystko na jedną kartę – pracę w telewizji. Zanim jednak zaczęła prowadzić programy informacyjne, miała nieco inne zajęcia.

Magdalena Ogórek w serialach i filmach

W przeszłości Magdalena Ogórek występowała w polskich serialach i filmach. Dziś z pewnością nieliczni o tym pamiętają. Wystąpiła między innymi w: „Na dobre i na złe”, „Lokatorzy”, „Na sygnale” czy „Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście”. Najdłużej mogliśmy ją oglądać w roli pielęgniarki w „Na dobre i na złe”.

Kobieta niechętnie wraca do tego, co było kiedyś. W sieci możemy znaleźć jednak mnóstwo nagrań. Poniżej przedstawiamy fragment nagrania z serialu „Lokatorzy”. Prawda, że Magdalena Ogórek zmieniła się nie do poznania?

Podzielcie się tą ciekawostką ze swoimi znajomymi!

Źródło: Interia