in

Magda Gessler opublikowała zdjęcie w prostych włosach. Fani nie dowierzają, jak wygląda

Magda Gessler i jej burza loków od lat wzbudza mnóstwo emocji wśród fanów programu „Kuchenne rewolucje”. Z pewnością wiele osób zastanawiało się, jak słynna restauratorka wyglądałaby w prostych włosach. Do sieci trafiło właśnie niewiarygodne zdjęcie. Przecieramy oczy ze zdumienia!

Magda Gessler to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Od lat obserwujemy jej nietypowe pomysły na pomoc podupadającym lokalom. Wybuchowy charakter, charyzma i burza loków sprawiają, że staje się bardzo charakterystyczna. Tym razem gwiazda ma jednak dla nas niespodziankę.

Słynna restauratorka w prostych włosach

Program „Kuchenne rewolucje” cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Ciężko znaleźć kogoś, kto nie obejrzałby przynajmniej fragmentu jakiegoś odcinka. Prowadząca programu ma całą rzeszę fanów, którzy obserwują ją na Facebooku czy Instagramie. Gwiazda chętnie dzieli się swoimi zdjęciami z przeszłości. Tym razem możemy zobaczyć zdjęcie z dawnych czasów, na których ma wyprostowane włosy. Dla wielu osób to prawdziwy szok!

Trzeba jednak zaznaczyć, że kiedyś Magda Gessler lubiła siebie w prostych włosach. Po latach opublikowała zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej niż zwykle.

Nie ma wątpliwości co do tego, że burza loków jest tym, co zapada w pamięć, jeśli chodzi o wygląd kobiety. To nieodłączny atrybut Magdy Gessler, jednak krążą plotki, że zawdzięcza je stylistom, którzy poświęcają godziny na przygotowanie jej fryzury i doczepianiu włosów z Azji. W rzeczywistości gwiazda ma rzekomo włosy słabe i cienkie.

Restauratorka jednak podkreśla, że swój wygląd zawdzięcza naturze i że to tylko plotki. Zdjęcie, które opublikowała w sieci jest na to niezbitym dowodem.

Fani szybko zaczęli pisać pozytywne komentarze:

„Kochana, uwielbiam cię bez makijażu. Masz taka piękną cerę”

„Wygląda pani jak nastolatka”

„Cudowna księżniczka! Brakuje słów, aby opisać pani urodę i dobrą aurę”

Co sądzicie o takiej odsłonie Magdy Gessler? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Wirtualna Polska