in

Magda Gessler jest ciężko chora – słynna restauratorka wyznała prawdę i zamknęła usta hejterom

Magda Gessler postanowiła, że podzieli się z fanami smutną prawdą na swój temat – okazało się, że sławna restauratorka od lat musi mierzyć się z ciężką chorobą.

Choć do tej pory starała się nie reagować na nieprzychylne komentarze, postanowiła, że hejterzy dowiedzą się, co tak naprawdę dzieje się z gwiazdą TVN-u. Bardzo możliwe, że teraz co niektórzy nie odważą się odezwać – o tym nikt nie wiedział.

Magda Gessler jest uwielbiana i chętnie oglądana przez Polaków. Od lat udowadnia, że nie możemy godzić się na słabą jakość potraw, za które płacimy. Wyszło jednak na jaw, że restauratorka zmaga się z chorobą, która daje o sobie znać każdego dnia.

Szczere wyznanie Magdy Gessler

Gwiazda chętnie mówi o swoim życiu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 1 milion ludzi. Możemy tam znaleźć zdjęcia z życia prywatnego Magdy Gessler, a także migawki z produkcji. Do tej pory jednak nikt nie wiedział nic na temat jej zdrowia.

Dopiero teraz, po latach słuchania negatywnych komentarzy na temat swojej twarzy, postanowiła ona, że wyjaśni, z czym się zmaga:

„Mam paraliż nerwu trójdzielnego. Gdy się uśmiecham, to po prostu część twarzy jest nieregularna i nierówna. Na zdjęciach wygląda to tak, jakbym coś robiła z twarzą. Ludzie myślą, że przyczyną jest jakieś sztuczne wypełnienie, a to po prostu skaza, z którą żyję. Naprawdę nie mam nic wypchanego! Mam więc taką twarz z powodu genów, ale też dlatego, że nie jestem najchudszą osobą na świecie. I ten tłuszczyk też robi swoje” – zwierza się Magda Gessler w wywiadzie dla „Faktu”, jak cytuje przez „SuperExpress”.

Podziel się tą informacją z innymi!

Źródło:Super Express