in ,

Magda Gessler czegoś takiego jeszcze nie widziała. Jej nagranie z brudnej restauracji szokuje

Wydawałoby się, że w „Kuchennych rewolucjach” wydarzyło się już wszystko. Jak się okazuje, nic bardziej mylnego. Słynna restauratorka Magda Gessler postanowiła nagrać coś, co ją oburzyło i opublikować w Internecie. W ostrych słowach powiedziała, co sądzi na temat ludzi, którzy mają cokolwiek z tym wspólnego.

Tłusty Czwartek to święto, które z pewnością każdemu kojarzy się bardzo pozytywnie. Fani nie spodziewali się, że w mediach społecznościowych tego dnia ujrzą niesmaczne nagranie, które opublikuje sama gwiazda TVN-u. Restauratorka nie mogła jednak się powstrzymać. To, co zastała w jednym z lokali, woła o pomstę do nieba.

Szokujące nagranie Magdy Gessler

Magda Gessler wciągu całej swojej kariery odwiedziła już 300 restauracji. Przez ten czas widzowie mogli obserwować porażające wydarzenia w lokalach gastronomicznych, którym daleko do ideału. Tym razem jednak słynna restauratorka nie mogła uwierzyć w to, co widzi.

Jubileuszowego odcinka „Kuchennych rewolucji” z pewnością nie zapomnimy. Czegoś takiego po prostu jeszcze nie było.

„NIE DLA WRAŻLIWYCH, nie dla delektujacych sie pączkami!!!!! # ja miałam swoj tłusty czwartek .. 300 setny odcinek .. przed tym was pragne ochronić .. dzieje sie to teraz !!! #mg. Dodam to juz po pierwszej kontroli i drugi dzien gdzie powinnam wejść do teoretycznej podptatanej kuchni” – napisała oburzona Magda Gessler na swoim Facebooku (pisownia oryginalna).

Gwiazda TVN-u dosadnie wypowiedziała się na temat tego, co zobaczyła w jednej z restauracji:

„Zdarzają się i takie restauracje, gdzie jest bardzo, bardzo „czysto”. Restauracje młodych ludzi. Tu śmierdzi gównem. Nikt mi nie jest w stanie w to uwierzyć. Tędy leci gówno. Tu nikt nie ma powonienia? Od trzech, czterech lat nie widziałam czegoś podobnego. To jedna z najbardziej zaświnionych, zasranych kuchni. Nie można się do niczego dotknąć, jesteś narażony na to, że się umażesz czymś, co jest pomiędzy kloaką, a starym tłuszczem rakotwórczym” – mówi Magda Gessler, jak cytuje „Super Express”.

Restauratorka była do takiego stopnia wstrząśnięta, że nie wiedziała, czy uda jej się doprowadzić odcinek do końca. Przyznała, że w takim miejscu po prostu nie da się wytrzymać.

Nagranie można obejrzeć pod tym linkiem.

Źródło: Super Express, Miniaturka: facebook/magdagessler.official