in

Magda Gessler pozuje bez stanika. Zdjęcie obiegło już całą sieć.

Magda Gessler to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Słynna restauratorka znana jest z ciętego języka, wybuchowego charakteru i oczywiście z niebywałego talentu. Na co dzień pomaga restauracjom stanąć na nogi i większość widzów „Kuchennych rewolucji” zgodzi się z tym, że wychodzi jej to bezbłędnie.

Gwiazda chętnie udziela się na Instagramie, gdzie publikuje swoje prywatne zdjęcia i dzieli się chwilami ze swojego życia. W ostatnim czasie na profilu pojawił się post, który zdumiał każdego – możemy na nim zobaczyć Magdę Gessler bez stanika!

Jak się okazuje, restauratorka nie opublikowała tego zdjęcia tak po prostu – chciała dzięki temu zwrócić uwagę na bardzo ważną kwestię.

Magda Gessler topless

Magda Gessler postanowiła zapozować bez biustonosza. Fani byli mocno zdziwieni, gdy zobaczyli nowy post gwiazdy. W opisie pod zdjęciem wyjaśnia, że bierze udział w akcji “Dekolt dla Białorusi”.

Piersi celebrytki są zasłonięte tylko dzięki temu, że trzyma ona uroczego kota na rękach. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy zaskoczonych fanów.

„#dekoltdlabialorusi to wyrażenie mojego poparcia dla wolności, solidarności, sprzeciw przeciwko dyktaturze i przemocy! Manifestujemy” – pisze Magda Gessler pod zdjęciem na Instagramie.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!