in

Magda Gessler bez makijażu? Fani przecierają oczy ze zdumienia.

Magda Gessler w ostatnim czasie mocno zaskoczyła swoich fanów. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie bez makijażu. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Większość z nas nie spodziewała się, że kiedykolwiek zobaczymy słynną restauratorkę w takiej odsłonie. Co myślicie?

„Tak… naprawdę… No cóż, nie tak młodo ale prawdziwie wasza” — czytamy w opisie pod zdjęciem.

Magda Gessler bez makijażu

Magda Gessler to bez wątpienia najbardziej znana i doceniana restauratorka w naszym kraju. Jest znana nie tylko ze swoich umiejętności, ale także z wybuchowego charakteru i ciętego języka. Od lat zajmuje się pomocą w stawianiu na nogi restauracji, które straciły dawną świetność lub nigdy tak naprawdę jej nie miały. Zapewne każdy z nas obejrzał przynajmniej fragment któregoś z odcinków „Kuchennych rewolucji” i wie, że emocje w tym programie sięgają zenitu!

Magda Gessler jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często dzieli się chwilami ze swojego życia codziennego. Na Instagramie obserwuje ją już milion osób.

Gwiazda ma dobry gust i nie raz zaskakuje stylizacjami. Tym razem jednak nie one wywołały prawdziwą sensację. Magda Gessler pokazała się bez mocnego makijażu! Tego nikt się nie spodziewał.

Na jednej z fotografii udostępnionej przez restauratorkę widzimy mocno przerobioną twarz, nienaturalną, ze sztucznym makijażem. Bez wątpienia jest ono przerobione w programie. Magda Gessler raczej zrobiła to świadomie, była to forma zabawy z przeróbkami.

Na drugim zdjęciu za to widzimy ją w naturalnej odsłonie. Gwiazda „umie się pogodzić z czasem i znosić go tak wspaniale”.

„Ale zrobiła pani fajny żarcik !!! Super, że potrafi się pani bawić i patrzy z przymrużeniem oka na życie, ale na drugiej fotce jest świetnie” — pisze fanka.

Musimy przyznać, że Magda Gessler wygląda wspaniale bez makijażu! A co Wy sądzicie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Instagram