in

Skandaliczne zajście z udziałem Magdy Gessler. Wszystko się nagrało, internauci są w szoku.

“Kuchenne rewolucje” to program, który już od lat dostarcza widzom sporej dawki emocji. Prowadząca Magda Gessler przyciąga uwagę swoimi radami i temperamentem, który zdecydowanie nie należy do łagodnych. Gwiazda mówi to, co myśli i nie zamierza owijać w bawełnę. Niejednokrotnie podczas programu dochodziło do kłótni i nie jeden raz polały się łzy.

W ostatnim czasie nie było inaczej. Podczas przerwy w nagrywaniu odcinka programu w restauracji Halny w Karpaczu stało się coś, co na długo pozostanie w naszej pamięci. Doszło do awantury, która sprawiła, że internauci łapią się za głowę. Do sieci wyciekły szokujące nagrania.

Awantura pod restauracją

Słynną restauratorkę oskarżono o to, że reklamuje chemiczną żywność, przez którą dzieci miały zatruć się roundupem. Podczas kłótni restauratorka miała zniszczyć jednemu z mężczyzn telefon. Do całego zajścia doszło kilka dni temu.

Pod restauracją zebrało się kilkanaście mieszkańców, którzy zamierzali przeprowadzić rozmowę z gwiazdą na temat wyników badań żywności reklamowej przez Magdę Gessler, którą zatruły się dzieci.

Wszystko nagrywał Marcin Bustowski. Gwiazda w pewnym momencie uderzyła go w rękę, a telefon upadł na ziemię i został zniszczony. Podobnie stało się ze sprzętem innego nagrywającego świadka awantury.

“Agresywna Magda Gesslerowa zniszczyła mi telefon a koledze tak ciągła kabla, że wyrwała gniazdo z telefonu. Kobieta jest naprawdę niezrównoważona emocjonalnie. Skąd ona bierze surowce do programu⁉️ Taka była troskliwa w rozmowie i troszczyła się o dzieci. Prosiła o wysłanie dokumentów i że się odezwie. 3 miesiące czytała 4 kartki i się nie odezwała” – przekazał za pośrednictwem Facebooka Marcin Bustowski.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: facebook.com