in

Nikt nie miał pojęcia o dramacie Magdy Gessler. Cała na czarno wyznała smutną prawdę trzymając w rękach zdjęcie

Magda Gessler postanowiła podzielić się ze swoimi fanami tym, co ją spotkało. W mediach społecznościowych pojawił się przejmujący wpis. Na zdjęciu możemy zobaczyć słynną restauratorkę ubraną na czarno z fotografią w dłoniach. Prawda doprowadzi każdego do łez.

Z pewnością nikt nie spodziewał się takiego wpisu na Instagramie Magdy Gessler. Gwiazda postanowiła, że pora na osobiste wyznanie.

Nikt nie miał pojęcia o dramacie Magdy Gessler

Magda Gessler, jak większość z nas, bardzo ubolewa nad tym, co obecnie dzieje się w naszym kraju. Pandemia koronawirusa nie zwalnia tempa, a pojawiające się coraz to nowe obostrzenia potrafią bardzo zasmucić – jednym z nich jest zamknięcie cmentarzy na Święto Zmarłych.

Z racji tego, że nie mogliśmy iść tego dnia na groby swoich bliskich, pozostało nam wspominać ich w domowych zaciszu.

Magda Gessler postanowiła, że podzieli się z fanami zdjęciem, które upamiętnia jej świętej pamięci ukochaną mamę. Dołączyła do niego poruszające słowa:

„Kochani moc uczuć i wspomnień o najbliższych jest w nas… Nic innego nam nie pozostało… Ja kupiłam mamie kwiaty jej ulubionego koloru: chryzantemy złociste i światełko świec”

Pod zdjęciem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani nie szczędzili ciepłych słów. Wielu z nich zaczęło utożsamiać się ze słowami gwiazdy i zauważać jej niewiarygodne podobieństwo do mamy:

„Ma Pani oczy mamy” – czytamy.

„Miała Pani piękną Matkę. Szkoda, że zabronili nam być przy grobach naszych bliskich” – dodaje inna internautka.

„Jakie podobne” – pisze kolejna.

„Bardzo Pani podobna do mamy”.

Kim była mama Magdy Gessler?

Mama słynnej restauratorki, Olga Borkowska, miała pochodzenie rosyjskie i również zajmowała się gastronomią. Magda Gessler uwielbiała z nią spędzać czas.

Jak czytamy na portalu Plotek.pl, mama Magdy zachęcała ją do zrzucenia paru kilogramów. Zamierzała płacić swojej córce za każdy zrzucony kilogram.

źródło: Instagram, Plotek.pl