in

Zaczęła brać narkotyki w wieku 15 lat. Nie do wiary, jak dziś wygląda – jej historia obiegła cały świat.

Pewna 28-latka przedawkowała 19 razy w swoim życiu i przez 6 lat była bezdomna. Ostatecznie wygrała walkę z nałogiem i znalazła dom. Od 3 lat nie sięga po narkotyki, co sprawiło, że o wiele lepiej wygląda i czuje się sama ze sobą. Dziś stała się inspiracją dla wszystkich, którzy nie mogą sobie poradzić. Jak widać, „dobre zakończenia” się zdarzają.

Madison McManus zaczęła ćpać heroinę, crack i inne narkotyki już jako 15-latka. Życie wśród narkomanów sprawiło, że wyglądała jak wrak człowieka. Nie sądziła, że jest dla niej jeszcze jakaś nadzieja.

Ostatecznie kobieta udała się na odwyk. Zrobiła to m.in. dla swojej córki. Mając 18 lat, zaszła w ciążę, jednak dziecko zostało jej odebrane ze względu na to, że nie była w stanie się nim opiekować.

Nowe życie Madison

Dziś kobieta jest nadzieją dla tysięcy osób na to, że da się wyjść z nałogu i zacząć normalnie żyć.

Kobieta nie zamierza wracać do tego, co było kiedyś. Ma zamiar założyć rodzinę i być jak najlepszą matką dla swojej 9-letniej córeczki. Poza tym planuje także wrócić do szkoły, którą rzuciła jako 16-latka i potem iść na studia, aby dostać dobrą pracę. Chce zapewnić dobrą przyszłość swojej córce.

28-latka jest przekonana, że zawsze jest dobry czas na to, aby zmienić wszystko w swoim życiu. Madison apeluje do wszystkich o to, aby się nie poddawali i uwierzyli w to, że mogą wygrać walkę z nałogiem.

Trzeba przyznać, że kobieta jest nie do poznania:

źródło: o2, miniaturka: Vernon Police