in

Dzieli się swoim ukochanym z siostrą i mamą. „Kiedy nie jestem w nastroju, przekazuję męża”

Nie ma wątpliwości co do tego, że znalezienie kogoś, z kim będziemy potrafili dzielić życie, dla niemal każdego jest priorytetem – znalezienie takiej osoby, dzięki której nie będziemy czuć się samotnie. Czy jednak może być ich więcej niż jedna?

Pewna kobieta dzieli się swoim ukochanym mężem ze swoją siostrą i mamą. Choć ta historia brzmi niewiarygodnie, jest prawdziwa. Z mediów społecznościowych możemy dowiedzieć się, że „przekazuje” mężczyznę.

„Jesteśmy swingerkami”

@madibrooks567

Facts no hate #fypシ #viral #adulttiktok

♬ original sound – Madi

Madi Brooks pochodząca z Ameryki jest dosyć znaną TikTokerką. Ma już ponad 97 tysięcy obserwujących ją użytkowników. Kobieta niejednokrotnie na nagraniach opowiada o tym, jak wygląda jej relacja z mężem. Jest ona bardzo nietypowa, ponieważ kobieta dzieli się nim… z mamą i siostrą. Są swingerkami.

Jak można zobaczyć na filmikach, mąż Madi jest bardzo zadowolony z faktu, że sprawy przybrały taki obrót. Cała czwórka jest ze sobą szczęśliwa i nie wyobraża sobie, że mogłoby być inaczej.

@madibrooks567

Yep don’t judge #fypシ #swingtok #viral

♬ original sound – Madi

„Ja i moja mama jesteśmy swingerkami i jest to świetne! Wiecie dlaczego? Kiedy nie jestem w nastroju, przekazuję męża mamie” – mówi Madi.

@madibrooks567

Don’t judge #fypシ #4u #viral

♬ BedRock – Young Money

Nie tylko mama ma dostęp do męża Madi, ale także jej siostra. Kobieta nie ma z tym żadnego problemu:

„Pozwalam mu na zabawy z moją młodszą siostrą. Takim rodzajem żony jestem”

@madibrooks567

Don’t hate or judge #fypシ #swingtok #hotwife

♬ original sound – Madi

Znaleźli się internauci, którzy bardzo popierają taki styl życia, jednak zdecydowana większość osób uważa, że to po prostu chore i nie wróży niczego dobrego.

Źródła: kobieta.wp.pl