in

Przez 15 lat skrywała wielką tajemnicę. Odważyła się ją ujawnić dopiero ukochanemu podczas zaręczyn

Mackenzie Mow, studentka Uniwersytetu Houston Clear Lake w Teksasie, żyła kilkanaście lat, skrywając tajemnicę na swój temat. Nikt, nawet przez przypadek, nie powinien był jej poznać… dopóki nie poznała Briana Ballarda. Ich związek szybko przerodził się w prawdziwą miłość i Mackenzie zdała sobie sprawę, że nie mogła go okłamywać. Poznaj jej historię i niesamowite wyjście z tej sytuacji…

Mackenzie i Brian postanowili zorganizować sesję zdjęciową z okazji zaręczyn – w lesie, na tle paproci, w świetle promieni słonecznych przedzierających się przez konary drzew. A po pierwszych zrobionych zdjęciach dziewczyna zwróciła się do swojego ukochanego i… oderwała włosy! Okazało się, że była to peruka tak umiejętnie wykonana, że ​​nikt nie mógł nawet wyobrazić sobie, że Mackenzie była łysa. Przez 15 lat to ukrywała.

To było ogromne zaskoczenie dla wszystkich. Mackenzie w szkole podstawowej zaczęła cierpieć z powodu choroby autoimmunologicznej,przez którą jej włosy same wypadły. I nigdy nie odrosły – to prawdziwe nieszczęście, szczególnie w okresie dojrzewania, kiedy wszyscy kierują się swoim zewnętrznym pięknem. Postanowiła wtedy ukryć swój problem przed wszystkimi. Ale kiedy zaręczyny i życie rodzinne stały się rzeczywistością, Mackenzie zdecydowała, że nie będzie ono budowane na kłamstwach. Precz z peruką!

Gdyby Brian nie pojawił się w jej życiu, pewnie ukryłaby się jeszcze pod peruką. Możliwe, że aż do starości. Ale obok niego w końcu czuła się chroniona, zarówno przed ludzkimi plotkami, jak i przed całą resztą.
 

Prawdziwe piękno i siła człowieka nie są związane z jego wyglądem. Związek tej pary jest na to idealnym dowodem.
 

Mackenzie Mow pojawiła się na portalach społecznościowych i dała przykład dla tych, którzy również cierpią na łysienie. Przede wszystkim dla dziewcząt – życie nie kończy się na wypadaniu włosów! Najważniejsze jest, aby zaakceptować siebie.

Fotografie: Facebook / Makenzee Meaux