in

Kiedy zobaczył swoją dziewczynę bez makijażu, postanowił ją rzucić. Jej reakcja była perfekcyjna!

Chociaż wielu twierdzi, że najważniejszą rzeczą w człowieku jest charakter, a nie wygląd, w rzeczywistości ta zasada często się nie sprawdza. Tak tez było w przypadku Sophii Ridlington. Kiedy facet zobaczył dziewczynę bez makijażu, natychmiast zerwał z nią wszystkie relacje.

Sophia wcale nie jest brzydka. Tylko dziewczyna cierpi na chorobę zwaną „łuszczycą”.

Sophia dowiedziała się o swojej diagnozie jako nastolatka. Potem dziewczyna była bardzo zawstydzona chorobą, ponieważ jej koledzy z klasy i inni wyśmiewali ją. Oprócz nieestetycznego wyglądu łuszczyca przyniosła również cierpienie – jej skóra była ciągle swędząca i obolała.

Kiedy facet porzucił Sophię, dziewczyna wcale nie popadła w depresję. Przeciwnie, postanowiła się tym nie przejmować i żyć pełnią życia. Zaraz po tym, Angielka założyła stronę na Instagramie, na której odważyła się opublikować swoje zdjęcia bez makijażu.

Sophia otrzymała wsparcie od subskrybentów, co dało jej siłę. Dziewczyna dobrze wie, jak profesjonalnie nakładać makijaż, a kiedy go ma, problemy skórne są prawie niewidoczne.

Angielka również podzieliła się tym sekretem na Instagramie, umieszczając zdjęcie, na którym połowa jej twarzy jest w makijażu, a druga nie.

Teraz Sophia marzy o zostaniu profesjonalną wizażystką. Nadal jest zmuszona do ciągłego używania kosmetyków, aby nie stać się przedmiotem wyśmiewania przechodniów. Jednak można ją pochwalić za odwagę i chęć bycia naturalnym.