in

Ta stodoła skrywa w środku tajemnicę, której nikt się nie spodziewa – Jej wnętrze powala na kolana!

Kiedy ktoś zapyta was: co kojarzy ci się ze stodołą, co odpowiecie? My od razu mamy przed oczami siano i zwierzęta. Nikt z pewnością nie łączyłby jej z wyobrażeniem o czymś luksusowym.

Może ciężko w to uwierzyć, ale ta stodoła jest właśnie luksusowym domem…

Pewne małżeństwo z Jackson mówiło nie raz o wspólnym mieszkaniu. Zależało im jednak na czymś oryginalnym, czymś, co sprawi, że goście nie będą wierzyli własnym oczom.

W końcu doszli do wniosku, że oboje mają zamiłowanie do stodół. Podobały im się one ze względu na architekturę.

,,Za każdym razem, gdy mijamy stodołę, to komentujemy to, jak wygląda. Uważamy, że prezentuje się ona o wiele ciekawiej niż zwyczajny, przeciętny dom.” – wyznała żona magazynowi Big Life Magazine.

Ostatecznie małżeństwo zaprojektowało wymarzony dom, który miał być stodołą.

Odrestaurowana stodoła wygląda jednak niesamowicie. Ciężko byłoby uwierzyć w to, że za tymi deskami, skrywa się prawdziwy raj.

Sufit jest dosyć wysoko, a nowe belki zajęły miejsce starych. To piętro mieści siłownię i kuchnię.

Sypialnia jest jasnym pomieszczeniem, ponieważ są w niej duże okiennice. W końcu, co jest lepsze od naturalnego światła?
 

 
Na dole stodoły można znaleźć coś wyjątkowego, a mianowicie ogromny garaż. Właściciele domu trzymają w nim zabytkowe samochody, motory i rowery.
 

 

 
Właściciele stodoły twierdzą, że nic lepszego nie mogło im się przytrafić w życiu. To mieszkanie jest spełnieniem ich marzeń.
 
,,Kochamy poczucie, że to miejsce jest tak niepozorne. Ktoś podjeżdża pod stodołę i nie spodziewa się, że jej wnętrze jest czymś zupełnie odmiennym. To jest naszym powodem do dumy.” – twierdzą właściciele domu w rozmowie z Big Life Magazine.