in

Szumowski nagle przerwał wywiad i zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał – widzom opadły szczęki

W RMF FM pojawił się wczoraj Łukasz Szumowski. W pewnej chwili stało się coś, czego z pewnością nikt się nie spodziewał – były minister przerwał wywiad i zrobił coś szokującego. Słuchacze nie mogli uwierzyć w to, co słyszą.

Dziennikarz stacji RMF, Robert Mazurek, w czwartek w „Porannej Rozmowie” przeprowadził wywiad z Łukaszem Szumowskim. Głównym tematem rozmowy był rozwój pandemii koronawirusa w Polsce i tego, co możemy spodziewać się w najbliższym czasie. Poza tym jednak pozwolił sobie na coś, czego Polacy długo nie zapomną.

Nietypowy wywiad z Łukaszem Szumowskim

Łukasz Szumowski w trakcie wywiadu na antenie RMF FM został zapytany przez Roberta Mazurka między innymi o to, czy jesień rzeczywiście będzie dla nas trudnym czasem i czy możemy spodziewać się drugiej fali koronawirusa.

Według byłego ministra będziemy musieli mierzyć się zarówno z koronawirusem, jak i grypą, co może okazać się nie lada wyzwaniem. Nie stwierdził jednoznacznie, że będzie to gorszy okres dla nas wszystkich.

Oprócz tematów dotyczących walki z koronawirusem, Łukasz Szumowski został zapytany przez dziennikarza RMF FM o swoją „celebrycką stronę”. Były minister zdrowia podkreślił, że nie chciałby być w ten sposób postrzegany, ale nie da się ukryć, że kolorowa prasa cały czas jest zainteresowana jego postacią.

Kiedy wywiad dobiegał już końca, Łukasz Szumowski postanowił zrobić coś, czego nikt się po nim nie spodziewał. Został poproszony przez Roberta Mazurka o to, aby pokazał się ze strony, z której do tej pory nikt go nie znał, a która jest godna uwagi.

„Łukasz Szumowski chwalił się zawsze, że jest gitarzystą. Ja to rozumiem skądinąd. On jest z tego pokolenia, że jak człowiek nie miał gadanego to musiał mieć gitarę, żeby wyrwać jakąś dziewczynę. […] Rozumiem, że Pan z tą nienachalną urodą, to nas łączy, i jeszcze z brakiem gadanego, musiał się posiłkować instrumentem” – mówił w programie na żywo dziennikarz RMF FM, Robert Mazurek.

Poseł PiS jednak nie zagrał na gitarze, ale na pianinie. Słuchacze po prostu nie mogli się temu nadziwić. Do tej pory nikt nie miał pojęcia, że były minister ma takie umiejętności!

Źródło: RMF FM