in

Wiemy, czym zajął się Łukasz Szumowski zaraz po dymisji – Polacy są w szoku!

Łukasz Szumowski dopiero co poddał się do dymisji. Wydawałoby się, że minister zdrowia nie musi się już pilnować, a media o nim zapomniały, jednak jak się okazuje – wcale tak nie jest. Nowe informacje zaskoczą każdego, wiemy, co zrobił.

Choć Łukasz Szumowski zrezygnował ze swojego stanowiska, media nie milkną na jego temat. Wiele osób nie będzie mogło uwierzyć w to, co wyszło na jaw. Czym się teraz zajmuje były minister zdrowia?

Nie jest żadną tajemnicą, że miał on mnóstwo pracy przez ostatnie miesiące – cały czas musiał trzymać rękę na pulsie i kontrolować sytuację w związku z pandemią koronawirusa. Presja z tym związana na pewno była ogromna. Dlatego też Łukasz Szumowski postanowił udać się na wakacje.

Dziennikarze „Super Expressu” zwracają uwagę na wybór miejsca – jeszcze niedawno sam ostrzegał Polaków przed takimi kierunkami!

Były minister zdrowia został przyłapany na wypoczynku, ale nie w naszym kraju, tylko na Wyspach Kanaryjskich. Obecnie jest w Morro Jable, jednym z najpopularniejszych kurortów na Fuerteventurze.

Zdjęcia Łukasza Szumowskiego na wakacjach zostały wykonane z ukrycia przez jednego z turystów. Możemy na nich zobaczyć, jak rozmawia on z nieznanym mężczyzną.

Łukasz Szumowski był na urlopie pod koniec lipca, jednak wtedy przerwał go z uwagi na sytuację epidemiologiczną w Polsce.

„O takich wakacjach, jakie mieliśmy do tej pory, możemy zapomnieć. Nie ma żadnych danych naukowych, które mówią, że epidemia wygaśnie latem. Na świecie, gdzie temperatury są dużo wyższe, niż w Polsce, wirus jest obecny. Z epidemią będziemy borykać się przez rok. Tyle w mojej ocenie będzie trwała epidemia” – mówił w maju Łukasz Szumowski.

Źródło: Super Express