fot. youtube/demc7
in

Wynajął mieszkanie i odkrył tajemne drzwi do piwnicy. Gdy tam wszedł, ciała drżało mu z przerażenia.

Przeprowadzając się do nowego mieszkania, zwykle chcesz poważnie przyjrzeć się temu miejscu przed wpłaceniem zaliczki. Dawanie pieniędzy właścicielowi mieszkania bez oglądania go, to zbyt duże ryzyko, ale ostatnio pewien Brytyjczyk zaryzykował i zapłacił pieniądze zanim obejrzał dokładnie całe mieszkanie.

Mężczyzna, znany w YouTube jako demc7, przesłał wideo pokazujące swój nowy apartament. Większość z nas myśli sobie pewnie, że film nie będzie zbyt ciekawy, biorąc pod uwagę, że jest to apartament typu studio, ale okazuje się, że facet odkrył coś pod podłogą, co prawie spowodowało u niego zawał serca.

Według opisu wideo, budynek jest starym, przebudowanym kościołem. W związku z tym nowy najemca wiedział, że może kryć się w nim coś interesującego i na pewno się nie rozczaruje, ale to, co odnalazł totalnie przerosło.

Znalazł mały tajemniczy otwór w podłodze. Kiedy otworzył drzwi, odkrył schody prowadzące do ciemnego kanału – to było jak scena z horroru. Zamiast zawrócić, mężczyzna odważył się i wszedł do środka wyposażony w kamerę, mimo iż całe ciało drżało mu ze strachu.

Zamiast typowego magazynu, za który zazwyczaj służy piwnica, facet znalazł przerażający lochy, tuż pod swoim mieszkaniem. Przestrzeń rozprzestrzenia się także na mieszkania jego sąsiadów, a w filmie można zobaczyć napisy na ścianie, stare gazety, a nawet kable zasilające.

Obejrzyj to przerażające miejsce na filmie poniżej. Jak byś się czuł, gdybyś odkrył taką piwnicę tuż pod podłogą swojego mieszkania?