in

Chciała zostać sławna. To, co zrobiła w toalecie samolotu, obrzydziło cały Internet.

Grimiestt to internautka pochodząca z Ameryki, która mówi o sobie, że jest „pracownicą seksualną o płynnej tożsamości płciowej”. Nie uznaje się ani za kobietę, ani za mężczyznę. To, co zrobiła pewnego razu w samolocie, wstrząsnęło siecią. Ludzie są oburzeni jej obrzydliwym zachowaniem. Z pewnością jesteście ciekawi, co to takiego?

Amerykanka odkąd pamięta mieszka w Nowym Jorku. Priorytetem stało się w jej życiu to, by ludzie zwracali się do niej, używając zaimka ,,one” oraz ,,im”. Każdemu chce przekazać jedno – nie utożsamia się z żadną z płci.

Nagranie, które wstrząsnęło siecią
Grimiestt pewnego razu udostępniła na swoim Twitterze nagranie. Widzimy na nim, że jest w samolocie, a dokładniej w toalecie. To, co tam robi sprawiło, że pod filmikiem dosłownie po chwili pojawiło się tysiące komentarzy – ludzie byli w szoku. Nikt nie potrafił zrozumieć dlaczego dopuściła się czegoś takiego. Na nagraniu widzimy, jak siada przy desce klozetowej i zaczyna ją… lizać! Pod nagraniem umieściła opis: „Lizanie samolotowej toalety jest obrzydliwe jak to”.

Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy… i szczerze powiedziawszy, nie chcielibyśmy już widzieć. Obejrzyjcie nagranie poniżej i sami oceńcie: