in

Panna młoda zatrzymuje się przy wejściu do ołtarza. To, co pokazuje doprowadza narzeczonego do łez

Ślub to dzień, który większość par będzie pamiętać przez resztę swojego życia, ale ten był naprawdę wyjątkowy. Ta kobieta znalazła idealny sposób na wyrażenie głębokiej miłości do męża.

Liz Shoesmith pochodzi z Caringbah w Australii podobnie jak Scott, jej ukochany. Zakochani postanowili się pobrać. Scott jest głuchy, więc z Liz komunikują się za pomocą języka migowego. Wymyślili każdy szczegół ślubu razem – z wyjątkiem jednego. Liz zaplanowała specjalną niespodziankę dla męża.

Kiedy stanęła na wejściu sali, zatrzymała się. Zamiast dołączyć do Scotta przy ołtarzu, stała tutaj i przygotowała się do występu. W tle leciała piosenka „A Thousand Years” Christiny Perri. Gdy w piosence zaczęły się słowa, piękna panna młoda wymigała je dla swojego ukochanego. Każde słowo po słowie przełożyła mu na język migowy.

Scott wstrzymał oddech by się nie rozpłakać. Nie było to jednak takie proste…

Nie będę kłamać, denerwowałam się”, powiedziała Liz Love What Matters. „Ale w chwili, gdy zamknęłam oczy, to był wyjątkowy moment między nami. Wytrzymał przez kilka sekund, po czym płakał przez całą piosenkę.” Potem zachichotała, dodając: „Oglądał film ze sto razy i wciąż płacze za każdym razem!”

Ten gest prawdziwej miłości zbliżył ich do siebie bardziej niż kiedykolwiek. Liz czuje się szczęśliwa, że znalazła cudownego mężczyznę, takiego jak Scott.
 
„Chociaż Scott jest głuchy, nigdy w życiu nie czułam się bardziej usłyszana. Za każdą radość, którą wniósł w moje życie w ciągu ostatnich dwóch lat, chciałam zaskoczyć go moim wejściem.”
 
Po oszałamiającym wstępie Liz zajęła miejsce obok Scotta. Mężczyzna zwrócił się w stronę publiczności i nalegał, by pochwalili jego ukochaną. W całej sali rozległy się oklaski.
 

 
To był naprawdę wspaniały dzień, który para zapamięta przez resztę życia. Niespodzianka, którą zaplanowała Liz, sprawiła, że ich ślub był wyjątkowy i umocnił ich miłość w najpiękniejszy sposób.
 
Udostępnij znajomym i rodzinie.